Wpis z mikrobloga

@Micho_master: ciezko byloby mu wszystko co zarabia przewalic, ale obnosza sie pieniedzmi mocno i jak dla mnie jest to widoczne (mimo ze az tak ich nie sledze to nie da sie nie zauwazyc). Jasne, szanuje bo nie kazdy moze byc idolem nastolatkow, nie kazdy potrafi zarobic takie pieniadze, wiec jakis rodzaj przedsiebiorczosci to jest. Ale czy to robota na zycie? Chyba nie. Zakldam ze stad plan bycia „matką”, sam przestanie byc
  • Odpowiedz
Robią patologiczne filmiki o najniższej kulturze, która targetuje dzieci.


@chuck92: Chyba cie #!$%@?ło typie xD Nie oglądam takich treści, ale Friz ma od dawna doskonałą reputacje jako producenta contentu który jest w 100% bezpieczny dla dzieci więc nazywanie tego patologią to tak jakby nazwać dobranocki od patologi.
  • Odpowiedz
ciezko byloby mu wszystko co zarabia przewalic, ale obnosza sie pieniedzmi mocno i jak dla mnie jest to widoczne (mimo ze az tak ich nie sledze to nie da sie nie zauwazyc).


@GodBlessAmerica: W sumie ja się nie dziwie temu. Co by nie powiedzieć to wciąż młodzi ludzie są więc niejako "szaleją".

Zakldam ze stad plan bycia „matką”, sam przestanie byc modny, a umowa z tymi mlodymi co im pomoze bedzie
  • Odpowiedz
@chuck92: Akurat patologicznych filmików nie robili, przynajmniej z tego co pamiętam to nie robili. Kanał przyjazny dzieciom dosyć w porównaniu z wieloma innymi youtuberami.
  • Odpowiedz
@chuck92: sam gardze takim kontentem (powiem czemu zaraz) ale jak juz cos #!$%@? to chociaz nie klam. Cala ta ekipa jest w miare odpowiednim dla dzieci kontentem, zresztą oni sa nastawieni na widownie typowa dziecieca. Szkodliwość polega na tym, ze typu materiały sa strasznie puste i dzieciak nic z tego nie ma oprocz tepej rozrywki
  • Odpowiedz
@Micho_master: Przecież on za pierwszą kase kupował jakies paski gucci po 10kzł XD jezdzili na wycieczki cały czas,sponsorował tę swoją sunie wersow XD o czym ty piszesz człowieku,po prostu ma tyle siana ze starczy an wszystko
  • Odpowiedz