Wpis z mikrobloga

Ile znacie kobiet które mają ksywę gruba xD
Ja paru facetów znam ale kobiet nie xD

Czemu słowo gruba wywołuje takie dreszcze u nich?
Żeby kobieta drugiej życzyła źle wystarczy że ta ma mniejszy rozmiar spodni

Kobietę trzeba akceptować taka jaka jest
#!$%@? że ty musisz mieć formę auto pracę wykształcenie być wysoki bekowy nie możesz zamulać i musisz skakać nad księżniczka

W mediach bycie gruba to zaleta
A faceta już nie pokażą xD

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #bekazgrubasow
#niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis
elozapiekanka - Ile znacie kobiet które mają ksywę gruba xD
Ja paru facetów znam ale...

źródło: comment_15990681735dqvueyWPBhr7ZezpJOghs.jpg

Pobierz
  • 45
@elozapiekanka: O Boże tak xD sama mam nadwagę z 10kg, ale nie mam bębna i mam wąska talie, Als nje mogę patrzeć jak te grube baby na +100kg ukazują siebie jako NIECO wieksze z seksownym tyłkiem wąska talia i cyckami w kształcie klepsydry, a w rzeczywistości bęben #!$%@? jak od pralki a cycki słabe i wiszące, a robią z siebie jakby były jakimiś thicc girls i zaprzeczają ze są grube
@Takata_atakat słyszałaś kiedyś o somatotypach?

Ektomorfik ma predyspozycje do sportów takich jak bieganie, jazda na rowerze itp. Bardzo trudno mu przytyć czy zbudować mięśnie.

Endomorfik ma predyspozycje do sportów siłowych. Łatwo tyje, i łatwo buduje mięśnie.

Mezomorfik to jest osoba, która w normalny sposób przybiera masę mięśniową, ma niski poziom tkanki tłuszczowej.

I jak ktoś jest Ektomorfikiem, albo Endomorfikiem, to ciężko mu zmienić swoją masę. I jak ktoś jest gruby, to niekoniecznie
@kuba-p bo większość osób jest Mezomorfikami. Jestem idealnym przykładem Ektomorfika, więc uważam, że w niektórych przypadkach jest to prawda.

@elozapiekanka sprawdziłem o tym kośćcu nadgarstka, i nie wiem skąd to wymyśliłeś. Jedna strona mówi, że świadczy to o maksymalnym naturalnym obwodzie klatki piersiowej, ramienia itd. druga mówi coś o wzroście, a nie widziałem czegokolwiek o predyspozycjach do nabierania masy. Zresztą nawet gdy twoja teza jest prawdziwa, to nadal mam rację, że niektórzy