Aktywne Wpisy

WideOpenShut +23

adam-yxz +5
#krakow #referendum
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski





źródło: comment_15990437858epcI49F4lI08pY9FAOwGT.jpg
Pobierz@general-lufa: Jeśli zachęca ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce do głosowania, to nie robi nic dobrego.
Komentarz usunięty przez moderatora