Wpis z mikrobloga

Ciekawostka dla fanów #kolarstwo #szosa
Julian Alaphilippe wygrał etap tegorocznego #tourdefrance na oponach z dętkami (standardowo kolarze jeżdżą na szytkach). Jest to pierwsze takie zwycięstwo od 1992 roku.
Druga ciekawostka (już mniej techniczna): kolarz miał na ręce zegarek wart 120 500 dolarów #zegarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
marcin_k - Ciekawostka dla fanów #kolarstwo #szosa
Julian Alaphilippe wygrał etap te...

źródło: comment_1598969137nVLbws7Hb9v00wMnng0PmG.jpg

Pobierz
  • 58
kolarz miał na ręce zegarek wart 120 500 dolarów #zegarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marcin_k: ciekawe czy mu go dali darmo żeby reklamował czy zapłacili, przecież to w #!$%@? niewygodnie z zegarkiem na rowerze #!$%@?ć.

EDIT: dobra sprawdziłem, zegarek waży 32 gramy a pasek wygląda na elastyczny więc aż takiej tragedii to nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Morf - > kolarz miał na ręce zegarek wart 120 500 dolarów #zegarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ma...

źródło: comment_1598969670CAdhuICaZTdunlSNfzXeyd.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy: zdecydowanie mylisz z fejsbukiem. Jak gdzieś napisałem że 28 bije do 8bar, bo tak jest na oponie i mi się dobrze jeździ bo nastąpiło powszechne zdziwienie.
@marcin_k: tak w gwoli ścisłości: tubeless to opona, która się zaczepia o obręcz jak zwykły zestaw opona+dętka, tylko zamiast dętki jest mleczko uszczelniające. Szytka (to o co Ci chodziło) po angielsku to tubular (opona i dętka sklejone i przyklejone do obręczy).
@iroos: być może chodzi o marketing producentów opon, którzy chcą pokazać, że opony już nie odstają od szytek.