Wpis z mikrobloga

@yeloneck:
Polejcie temu chłopowi. Też żyłem jak wy przegrywy, deprecha etc... Miałem trądzik (okropne bolące wulkany na ryjcu, plecach, szyi) leczyłem u dermatologów jakoś 6 lat, a wystarczyło odkwasić organizm, pić dużo wody i przestać palić. A z takim trądzikiem jak miałem to wyjść na ulicę się nie dało, bo koszulki były całe z krwi na plecach. W ciągu sześciu miesięcy mega intensywnej pracy nad sobą z 65kg na 79kg, mięśnie
@Candy51:
A no i dodam jeszcze od siebie, że wyglądam 4/10, maks 5/10. Mała szczęka, odstające uszy, duży nos i co? Jak o siebie zadbasz to i różowa też zadba. Ale nie, bo lepiej powiedzieć, że geny #!$%@?ły robotę. TO TY JĄ #!$%@?ŁEŚ, mimo to masz szansę to naprawić, szczególnie jak masz mniej niż 25 lvl.
wada wymowy, #!$%@? zdrowie, wegetacja w domu przed kompem, praktycznie żadnych znajomych, życie nudne jak flaki z olejem, brak kasy


@Candy51: Mówię dokładnie o tych. Wadę wymowy się leczy u logopedy. Zdrowie też można podbudować. Wegetacja w domu przed kompem? No #!$%@? proszę cię. Brak znajomych? Życie nudne jak flaki? Znajdź sobie jakieś hobby. Brak kasy też można ogarnąć, tylko trzeba chcieć.
@yeloneck: chodziłem do logopedy ale nic nie dało, zamierzam do niego wrócić ale myśle że i tak gówno to da i bez jakiejś operacji się tego nie naprawi. Zdrowia nie podbuduje bo mam #!$%@? od narodzin mogę tylko je utrzymać na stabilnym poziomie. Wegetacja i nudne życie jest skutkiem poprzednich czynników i bez ich naprawienia trudno będzie to ogarnąć a poza tym przez wirusa mam nauczanie zdalne i będę wegetować w