Wpis z mikrobloga

Serio, śmieszą mnie ludzie, którzy mimo półrocznych wakacji narzekają, że ,,OJEJKÓ, TSZEBA WRUCIĆ DO SZKOUY". Serio? XD
O ile jestem w stanie zrozumieć jakoś osoby, które mają #!$%@? klasy, bo w gimnazjum w sumie taką miałem też, więc pewnie gdybym był jeszcze w gim z tamtymi ludźmi też nie chciałbym wracać, o tyle umówmy się - większość osób ma spoko albo chociaż w miarę ok klasę. Także bez przesady.
Jak dla mnie o wiele lepiej jest jeździć do szkoły, do miasta, z luźmi się spotykać, naeet będąc zmęczonym, niż zamulać w domu 24/7 czy wychodzić na wielbione przez prawie wszystkich nastolatków ,,melanże". Już nawet te e lekcje by były lepsze.
#przemyslenia #szkola #nauka #koronawirus #bekazludzi
  • 9
@KapiBara1337: Nie wiem w której jesteś klasie, ale ja w tym roku piszę egzamin zawodiwy, też mam sporo nauki, szczególnie z moich przedmiotów zawodowych, kartkówki i sprawdziany też mam, ale mnie np pomaga to, że mam w większości spoko ludzi w klasie i spoko nauczycieli
@Megawonsz_dziewienc: No fakt faktem, przydałoby się sporo zmienić w tym systemie, jest to męczące, zgodzę się, ale jednak trzeba przerwać do końca szkoły i później
@xWiteQx: No ja szkole wspominam bardzo zle, nauczyciele byli debilami, przekazywanie wiedzy nie odbywało się prawidłowo i trzeba było się uczyc samemu w domu, masa materiału, #!$%@? na prawa ucznia. Były przypadki ze jakas dziewczyna nie została puszczona do toalety w czasie okresu i kończyło się to wiadomo jak. Odpowiedzialność zbiorowa czyli jak ktoś coś #!$%@? to cierpiała cała klasa co wręcz nakłaniało innych do piętnowania tej jednej osoby. Nie wspomne
@Megawonsz_dziewienc: No ja cię rozumiem, też w sumie miałem podobnie, najgorzej było w gimnazjum, #!$%@? klasa, #!$%@? nauczyciele, w podstawówce tak średnio, ale szkoła średnia, jak dla mnie to najlepszy okres w moim przypadku. Wiadomo, że wszystko zależy gdzie się trafi, średnia szkoła to jest tak naprawdę losowanie. Albo trafisz do zajebistej klasy z zajebistymi ludźmi, albo będzie średnio, albo #!$%@?. Z gimnazjum i z podstawówką w sumie jest w miarę