Wpis z mikrobloga

Mireczki mały upadate und #chwalesie , jako ze emocje już opadły i właśnie do mnie doszło ile siana #!$%@? na weekendowa zabawkę oraz koszty utrzymania mogę się pochwalić. Cześć z Was może pamiętać moje posty na temat odrestaurowania cabrioleta, ku ciesze coponiektorych finalnej wersji osiągnąć mi się nie udało, jednak po sprzedaży owego cabrio (w stanie dobrym) oraz paru innych ruchach spełniłem jedno ze swoich ukrytych marzeń, jak i mokry sen fanów starych BMW.

850i, 300 koni i 4 biegowy automat. Jak to mówią, bunkrów nie ma ale tez jest zajebiscie, do wsadzenia i porobienia trochę będzie, ale to nic.

#bmw #motoryzacja
P.....n - Mireczki mały upadate und #chwalesie , jako ze emocje już opadły i właśnie ...

źródło: comment_1598729939iss11XykLcW5TcqBwtEMnG.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja bym powiedział że szkoda że nie CSi


@Atreyu: CSi stoi trzy pólki cenowo wyżej niż inne wersje. Topowego modelu wypuścili poniżej 1500 sztuk na cały świat/
  • Odpowiedz
dlatego masz R4 i bilet na autobus

Na klasyka/rodzyna im więcej cylindrów i rzadsza wersja tym lepiej. V8 może sobie teraz kupić byle Seba w leasingu na firmę ojca, a V12 nawet nowych już prawie nie ma. Ja bym powiedział że szkoda że nie CSi


@Atreyu: Ta 8 to fajne UFO i klasyk do trzymania pod kocem, ale niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi z tym brandzlowaniem się ilością cylindrów i wyśmiewaniem r4? chodzi o to, że fajnie, że jest 12 cylindrów i wielki ciężki silnik pod maską, który:

- pali tyle
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: ale czy w kupowaniu starych klasyków chodzi o to, żeby były osiągi? Jeśli chodzi, to rigcz nakazuje zestawiać to z autami z tej samej epoki.

Moje daily również #!$%@? moja ósemkę (7er e65, 3.0d 243km ale diesel wiec i tak lepij xD) ale to nie o to chodzi
  • Odpowiedz
@Pulton gratulacje. Mam E32 z tym silnikiem. Ten silnik jets stworzony żeby go posiadać. Żeby te 12 cylindrów pięknie masowały uszy i ego. #!$%@? z osiągami i spalaniem. To nie jest ani auto wyścigowe ani do Evo drivingu. V12 to już prawie relikt motoryzacji. Już takich nie będzie. Dla samej przyjemności patrzenia z pogardą na #!$%@? w rurkach z 3 cylindrami i turbina, warto takie auto mieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
dwa wkłady własne na mieszkanie 60m2 ;)

@Pulton: Czyli ile? Bo dwa wkłady własne to dla mnie jest gdzieś pomiędzy 10 a 100 tysięcy złotych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pulton: ze co? A od kiedy kasa to temat tabu? Koles.jest ciekawy ile to kosztowalo, nikt.nie robi cenzusu ile op zarabia tylko po ile taki samochod chodzi
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: a) w klasykach nie chodzi o osiągi, tylko prestiż i przyjemność z posiadania czegoś wyjątkowego. Równie dobrze mógłbyś mówić czemu cl600 jak można cl500 z v8

b) zupełnie bez znaczenia jest moc czy przyspieszenie, tylko jw. i rzadkość modelu

c) to zupełnie inny target niż jeżdżenie dupowozem na co
  • Odpowiedz