Wpis z mikrobloga

Mireczki mały upadate und #chwalesie , jako ze emocje już opadły i właśnie do mnie doszło ile siana #!$%@? na weekendowa zabawkę oraz koszty utrzymania mogę się pochwalić. Cześć z Was może pamiętać moje posty na temat odrestaurowania cabrioleta, ku ciesze coponiektorych finalnej wersji osiągnąć mi się nie udało, jednak po sprzedaży owego cabrio (w stanie dobrym) oraz paru innych ruchach spełniłem jedno ze swoich ukrytych marzeń, jak i mokry sen fanów starych BMW.

850i, 300 koni i 4 biegowy automat. Jak to mówią, bunkrów nie ma ale tez jest zajebiscie, do wsadzenia i porobienia trochę będzie, ale to nic.

#bmw #motoryzacja
Pobierz P.....n - Mireczki mały upadate und #chwalesie , jako ze emocje już opadły i właśnie ...
źródło: comment_1598729939iss11XykLcW5TcqBwtEMnG.jpg
  • 81
@Atreyu: aż takie drogi jest ten model?


@Medyc: czasy gdy dało się coś kupić względnie tanio już minęły, teraz już tylko drożeją

@PanKracy582: poznaje - duży fiat?

zajebista calibra


@CzeXD: pod koniec lat 80 tych to były normalne linie stylistyczne, tak jak dziś widać podobieństwa między nowymi modelami w lampach czy sylwetkach

Calibra swoją drogą też piękne auto, tylko zupełnie innej klasy niż 8er (dokładnie to jakieś 2-3
@PanKracy582: coś Ci wpisy znikają, nawet zanim zdążę je przeczytać xD

I po co drugi raz wstawiasz zdjęcie dużego fiata, mój dziadek miał takiego w latach 80tych, ale bez przesady z tą włoską motoryzacją xD
@Pulton: no wiem jak jest. Mnie też jeszcze trochę czeka. Samo audio 10k. W planach mam jeszcze soft turbo, progi, zabezpieczenie korozyjne, wymianę szyb na podwojne, malowanie całości, hamulce chyba od m5 - wiem, że drogie - tarcze 1k sztuka, ale zestawy z 4 tloczkowe zaciski race od brembo 16k na stronę