Wpis z mikrobloga

Parę dni temu pobrałem sobie bardzo dużego moda do jednej ze swoich ulubionych gier ever, po tym nastąpiło parę dni myślenia tylko o grze i grania jakieś 8h dziennie, czułem się znowu jak w gimnazjum kiedy ojca nie było przez parę dni w domu. Przez ten czas byłem jak w transie, liczyło się tylko aby poznać wszelakie niespodzianki przygotowane przez twórców gry.

No i dziś nastąpił koniec, gra mi się już znudziła. No i co dały mi te ostatnie dni? Praktycznie nic. Oczywiście miałem chwilę radości i oderwania od świata, ale w dłuższej perspektywie czasu nic się nie zmieniło, zmarnowałem przez gry kolejny kawałek swojego życia. Znowu czuję się jak w gimnazjum, marnuję okazje dane mi przez los dla jakiejś durnej i bezwartościowej gry.
#przegryw #przemyslenia ##!$%@?
D.....r - Parę dni temu pobrałem sobie bardzo dużego moda do jednej ze swoich ulubion...

źródło: comment_1598717063CQ93OCBBtV9cpabveFgXqg.jpg

Pobierz
  • 26
serio nie macie poczucia pustki i zmarnowanego czasu?


@Die_Wacht_am_Tiber: Nic a nic. Trochę szkoda, że nie jestem biznesmenem ani zajebiście opłacanym człowiekiem od it ale gdy sobie pomyslę, że aby tego dokonać musiałbym poświecić 100% wolnego czasu, stwierdzam, że jednak lepiej, że wybrałem drogę gracza. Hajs jest fajny ale w prawdziwości nigdy nie mógłbym przeżyć tak zajebistych przygód, a przygody cenię bardziej niż #!$%@? cały czas żeby mieć hajs i #!$%@?ć
@Die_Wacht_am_Tiber: grałem za dziecka na przełomie podstawówka gimnazjum Metin i to w wakacje, spędzałem i tak je dość aktywnie jak zobaczyłem że czas spędzony na graniu mam 700h i pomyślałem co mógłbym zrobić z tym czasem to do dzisiaj żałuję serio ludzie przestańcie grać w gry to szkoda życia
@Die_Wacht_am_Tiber: Ja doszedłem do takich samych wniosków. Grałem od 7 roku życia do końcówki technikum, kiedy to postanowiłem skupić się bardziej na prawdziwym życiu niż na bezwartościowej rozrywce. Czas, który przepadał na granie teraz pożytkuję na hobby jak robienie zielnika, bieganie, prowadzenie albumu rodzinnego itp. Gorąco polecam c:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Die_Wacht_am_Tiber: nie da się całe życie jedynie pracować i rozwijać. Człowiek potrzebuje odpoczynku i zresetowania mózgu. Dobra gra dużo tu daje.

Żałować można jedynie jak się zaniedbuje obowiązki dla grania.