Wpis z mikrobloga

@wojstenik: ja robie tak

Napalam sie
Kupuje
Czytam opinie
Gowno xD
Oddaje
Kupuje lepsze, zajebiste 5x drozsze
No zajebiste

Po #!$%@? mi to potrzebne xD
Kac moralny (,)

Ale przechodzi i w sumie git ze lepsze
Finalnie Zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo nawet jak sie rzadko skorzysta to chociaz dobre
@wojstenik: Nauczyłem się przeglądać recenzje, pooglądać ew. filmy na yt i wtedy kupować. Bo np. wchodząc na polskie forum Androida to by się nie kupiło chyba żadnego telefonu, bo z opinii można wywnioskować że każdy ma jakieś wady i jest #!$%@?. xD
@wojstenik: nie, najgorzej jest jak chcesz coś kupić, szukasz opinii w Internecie i pierwsze co widzisz, to: "NAJLEPSZY W TEJ CENIE", "POLECANY W TOP 10 W 2020", "DOSKONAŁY DO ZASTOSOWAŃ X", a potem przychodzi ta rzecz do Ciebie i okazuje się, że ma jakąś tam wadę o której powinieneś wiedzieć, no ale akurat nie szukałeś w Google pod konkretnym hasłem.
@NPC_358034: Już zdecydowałem, że biorę samsunga. Nie mam nic sprzetu apple, za to pewnie kupie jakiś telefon samsunga tani aby mieć "ekosystem" samsunga. Znaczące było tez, że najtańszej wersji ipada pro nigdzie za cholere znaleźć nie mogłem do kupienia od ręki.
@wojstenik: U mnie jeszcze inaczej:

- Czytam opinie, wybieram kilka produktów, które zaczynam obserwować.
- Przeglądam Ceneo, Skąpca, Allegro...
- Zerkam na Aliexpress i popularniejsze chińskie sklepy.
- Obserwuję z tydzień, czasem miesiąc jak zachowuje się cena.
- Zakładam konto na forum dotyczącym tego typu przedmiotów.
- W tym momencie mam już wyrobioną opinię, który z produktów wezmę.
- Już mam kupić. Nie, #!$%@?, 23 dni temu było taniej.
- Szukam
-czytają polecane

-czytają top10

-pytają się na wypoku i dostają polecony przedmiot

-kupują

-SZUKAJĄ WIĘCEJ INFO

-TRAFIAJĄ NA FORUM, GDZIE TEN PRZEDMIOT JEST OPISANY JAKO TURBOGÓWNO BEZ FUNKCJI, W KTÓRYM NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ


@tellet: (,) gurwa, zdarzyło się tak kilka razy. Jak w google szukałem opinii to przed zakupem były same pozytywne a po zakupie pojawiał się źródła temu przeczące.