Wpis z mikrobloga

@Rnck: z 15 rzeczy już chyba oddałem. Jak się na coś napalę ale nie jestem pewny to zamawiam sprawdzam jak mi leży i oddaje. Wczoraj byłem oddać soudbar danon a w miesiąc temu AirPods pro. Mam tak że często trafia do mnie to że coś mi nie jest właściwie potrzebne jak to już kupię ale nie wcześniej. 14 dni na oddanie bez podania przyczyny to najlepsze co może być - dla
@system_hydroponiczny: @Reezu: No ja pamiętam jak coś tam kupiłem - w internecie wszędzie jako "polecany", "olaboga najlepszy wybór" itd.
Chwilę poużywasz i np. chcesz tam coś z tym zrobić.

-EEE MORDO ALE TAM NIC NIE ZROBISZ POZA TYM CO NAPISALI, BYŁO KUPIĆ WERSJĘ +PROXSTURBO

Nota bene, taka sama sytuacja jest z distro Linuxa oraz webpanelami do administracji serwerami - każde/każdy jeden reklamuje się jako "#!$%@? AiO 100% GUI MANAGEMENT", a
@tellet: Gorzej jest z wszelkiej maści elektroniką. Kupujesz coś, fajne opinie, a tu czytasz w internecie, że wcale nie, że funkcje działają #!$%@?, a jak słuchawki to dokonałowe, a nie douszne, a panie weź tam.

Najlepiej kupić przez internet, testujesz 14 dni, zgłaszasz odstąpienie od umowy, w 14 dni odsyłasz albo zostawiasz jak jest dobre. Złote prawo dla konsumenta.
@Reezu: No z elektroniką to tak jak opisałem - "polecany w tej cenie!" , 10/10 would ban/buy again", "NAJLEPSZY w swojej klasie".
A potem wchodzisz w pierwsze lepsze forum "Ej mam taki model dupa8 producenta kszakex9 i chciałbym np. wgrać coś".
To zaraz masz odpowiedź "ej ale na dupę8 to masz tylko ich sklepik, bo googleplay nie działa, .apk nie obsluguje bo kszakex9 od lat nie wydał aktualizacji a w
@tellet: O #!$%@? np. ostatnio szukałem piekarnika mini. Trafiło na MPM. Tanie, podobno dobre. Opinie są w większości pozytywne. No dobra, wpisuje w internetach "MPM PIEKARNIK MINI"

PANIE TO NIE GRZEJE

PANIE #!$%@? TERMOOBIEG #!$%@?

PANIE WSZYSTKO ZŁE.

EDIT: Ostatecznie kupiłem Silvercresta bo ufam xD