Wpis z mikrobloga

Macie coś takiego, że was obrzydzają ludzie otyli? Nie mówię o takich z lekką nadwagą tylko takich naprawdę grubych. Dla mnie każda osoba otyła od razu staje się nieatrakcyjna i nie potrafiłabym tego obrzydzenia pokonać żeby się z kimś spotykać. Mam to na uwadze, że takie osoby przecież mogą być równie wartościowe i powinno się im pomagać, ale ten wstręt nie pozwalałby mi się wiązać z kimś takim. Dodatkowo często otyłość kojarzy mi się z lenistwem, niechlujstwem, hedonizmem.
No i pomijam ludzi chorych na różne choroby, np. depresja też może prowadzić do otyłości, niekoniecznie muszą być to problemy z tarczycą itd. Niemniej mały procent ludzi jest otyłych tylko ze względu na chorobę.
#gownowpis #przemyslenia #dieta #jedzenie #zdrowie #zwiazki
truskafa - Macie coś takiego, że was obrzydzają ludzie otyli? Nie mówię o takich z le...

źródło: comment_15985593030VLgklVZPDYR6HlCZEpEPK.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@truskafa: mam tak samo, na wymioty mnie zbiera jak widzę takich spaslaków...

Z ciekawości, dlaczego uważasz że powinno się im pomagac? Nie powinno to się być kulą smalcu, a nie jeszcze skakać wokół nich
  • Odpowiedz
@Helle: no jeżeli np. to jest wynik depresji czy np. przyjmowania sterydów itd. to uważam, że nie powinno się tych ludzi dobijać tylko ich wspierać a jeżeli grubas na własne życzenie to niby jego sprawa, ale niech nie oczekuje że ludzie będą się litować xd
  • Odpowiedz