Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zrobiłem rekord życiowy na orbitreku - 40 minut ciągłego biegu na 5 programie! Nie pracuję na razie to chociaż w domu poćwiczę, coś robię, a nie jak wy hejtuje tylko jednego, pożądnego chłopaka z drugiego końca polski, który chce tylko realizować swoje pasje nagrywania na youtube i pomagać biednym, schorowanym oraz potrzebującym ludziom. Po prostu zazdrościcie mu kanału, myszy, zapału i środków finansowych! A już niedługo wam dupsko pęknie na pół jak zobaczycie dom Sławka po remoncie!
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@ryba9: jeżeli gównem jest dla ciebie:

Telewizor 4k 60 cali Full HD
Iphone 8s
Dwa laptopy Sony Vaio
Nowoczesny dom (po remoncie)
Piękna kobieta u boku

To ja nie wiem co jest dla ciebie ważne. Charakter? Każdy ma inny, dzięki czemu każdy jest innym człowiekiem i się różnimy, a więc nie ma nudy na świecie. A że jest trochę przebiegły to inna kwestia - w dzisiejszym świecie trzeba trochę pooszukiwać, pogmatwać,
@ProfesorDynamo: Chwalenie się tym że masz tv 60 cali czy iphona jest słabe, świadczy to tylko o tym że jesteś takim samym prymitywem jak twój idol Pedro dla którego koszulka Umbo i jakaś żałosna podróba złotego łańcucha jest wyznacznikiem luksusu.
Ja w ogóle nie mam tv w domu i jestem szczęśliwy, nie muszę codziennie oglądać tych bzdur które robią sieczkę ludziom w głowach. Jakby to powiedział Kononowicz sieczkę kapusty.
@ProfesorDynamo: słuchaj jakbys mówił o audi s8 z tego roku czy willi z basenem do tego jakas modelka narzeczoną a nie przecietna mysza okej zgadzam się. O tym tv czy iphone to smieszne troche. Miec telewizor i telefon lepszy niż przecietny i sie tym chwalic? Słabizna