Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: DH od razu odrzuciłem, bo tym pod górkę nie podjedziesz. To jest zjazdowy jak sama nazwa sugeruje. Zostało na enduro, bo lepiej być overgeared niż underrgeared :P Mam blokadę dumpera + przedniego amora i jako-tako to jeździ na prostej / pod górkę. Opony 2.35 i 1.5 bara nie pomagają co prawda, ale można 50km zrobić po lasach bez zmachania ze średnią >20km/h. Za to po hałdach, terenie z górki to
  • 0
@Adwokat_Boga: @Masterczulki: @dybligliniaczek: @jakuba94: @Cierpsanity: @buyakk: @bibsz: @Adicts: @Masterczulki:

Dzięki za wpisy. Tak luźno chciałem sobie popatrzeć co jest teraz dobre. A ze nie siedzę w temacie to chcialem zapytać na mikro kogoś kto sie zna.
W wolnej chwili popatrzę co za maszyny tutaj wstawiliecie. Narazie jestem zadowolony z mojego ale kiedyś przyjdzie czas na zmiane i chciałem zobaczyć co jest teraz „opłacalne”
@NaxZST kellys swag 10 2020. Mam od miesiąca i polecam. 7650 w salon-rowerowy. I przynajmnien na rock shoxach a nie x-fusiony albo inne suntoury. Naped NX petarda jedyna wada ze bardzo delikatny.