Wpis z mikrobloga

@Velixowski: Mogę tutaj, poznałem ostatnio fajna dziewczynę, rozmowa jak rozmowa, ciężko coś się na początku dowiedzieć ale z wyglądu jak dla mnie 10/10. Jak ja mam 176 cm wzrostu to ona prawie głowę niższa, z figury tez ideał, szczupa, kształty itd. Strzelałem gdzieś 21-23 lata ale teraz wyświetliła mi się na FB w proponowanych, rocznik ma ukryty ale właśnie te dane widoczne i trochę mnie zaskoczyło. Sam mam 26 lat (1994)
@Velixowski: No ale mi tak niezręcznie. Nie wiem co ona robi ale urodę ma jak 10 lat mniej. No i jak mi spermila to odniosłem wrażenie ze we flircie to totalne zero albo właśnie wiek taki około dwudziestki a ty mnie tak zaskoczyłeś. Widziałem zdjęcia z 2013 najstarsze i rok po roku aż ostatni raz w piątek zeszłego tygodnia na żywo :D
To nic się nie zmieniła.

Poza tym ona taka
@FeyNiX: Ach te geny!


@Velixowski: Bez chwalenia się to u mnie tez źle nie jest i ludzie potrafią się pomylić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja i tak zbadam sytuacje jeszcze bardziej bo coś mi się nie wydaje a FB nie jest wiarygodnym źródłem bo każdy wpisuje co chce. Nie mniej jednak okazja dobra :)

@FeyNiX: Próbuj, będziesz potem żałował że nie spróbowałeś


@Cesar_Vialpando: No
@FeyNiX: dodawanie takie trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kolnay1: Nie pamietam ile studia trwają i nie wiedziałem jaki wiek wiec wolałem zapytać bo sam się pomyliłem o rok.

@FeyNiX może po prostu dołączyła do grupy starszego roczniku, a jej właściwa grupa jest prywatna; a nawet gdyby miała te 28 lat: olej to i działaj XD


@XD__: Tez to biorę pod uwagę, w klasie miałem dzbana
Nie pamietam ile studia trwają i nie wiedziałem jaki wiek wiec wolałem zapytać bo sam się pomyliłem o rok.


@FeyNiX: tylko, że odpowiedź, którą uzyskałeś nie zależy od czasu trwania studiów (bo założono w niej, że 2011 to początek), a wydawałeś się nią usatysfakcjonowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Velixowski: @kolnay1: @XD__: @wioseneczka: postalkowalem bardziej i znalazłem wpis ze „ukończenie tych studiów 1.01.2011”. I wpis z tego dnia. Wiem ze np wpisując datę urodzenia zalozmy 25. Styczeń 1988 to FB publikuje wpis i datę wstawienia właśnie tego dnia i roku kiedy nikt nie wiedział co to FB.

Teraz to już nie wiem, inna sprawa ze dużo ma zdjęć z kilku wyjazdów i wszędzie jest sama ( ͡