Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #pytaniedoeksperta

Cześć, potrzebuję auta na dojazdy do pracy, 10km dziennie dużym miastem - niby nie dużo, ale pieszo odpada, mpk się już w życiu najeździłem, a rowerem wiadomo - nie zawsze pogoda będzie. Jutro muszę kupić, a na oku mam kilka modeli. Doradzicie coś? Który byście wybrali na moim miejscu?

1. #honda Civic VI - 1.4 - benzyna - 2000zł - (coś za tani się wydaje, jeszcze ma opłaty na ponad pół roku... Uszczelka pod głowicą?)
2. #pegueot 206 - 1.1 - benzyna + LPG - 2500zł - (sporo rzeczy wymieniane było, ale z drugiej strony to stary francuz, hmm)
3. #fiat Stilo - 1.8 - benzyna + LPG - 2500zł - (wizualnie bardzo ładny... ale czy nie za duże szanse, że mnie Fiat zawiedzie)
4. #vw Polo - 1.0 - benzyna - 2500zł - (polo jak polo, części podobno tanie, podobno bez dziur)
5. #vw Lupo - 1.0 - benzyna - 2500zł - (wyświetla się EGR, ale to chyba typowe dla tego modelu)

Generalnie zamysł jest taki, żeby kupić coś, pojeździć ile się da i na złom, no chyba, że będzie się wybitnie dobrze sprawował, to mógłbym przedłużyć OC. Postaram się kasować posty lepiej dołóż 60k i kup coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z opisu nr 3 o ile ma klime.


@Crow7422: ma klimę. Mógłbyś powiedzieć, czemu akurat Stilo?

bier peżo


@bablo49: miałem już 206, konkretnie 206cc i mnie nie zawiódł. Ciężki wybór, eh
  • Odpowiedz
bierz to co jest nie zgnite


@klark: ta wiem, ale każde auto inny kierunek i musiałem zrobić wstępną selekcje co pierwsze obejrzeć
  • Odpowiedz