Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o nowym Erosie? Chyba nic o tym nie było tutaj, zdziwiło mnie że nikt się na to nie szykuje, to że na nowe amuraże które szybko i tak u nas nie będą dostępne czy kolejny skórzalec od Memo nie każdy ma gusty i kieszeń.
Ale jak dla mnie zapowiada się bardzo obiecująco, mniej słodki, bardziej elegancki, choć nadal mocno w klimacie oryginału,
wygląda jak połączenie Erosa EDT Z czerwonym Erosem Flame.

W głowie do mięty i cytryny dodana zostanie mandarynka (moim zdaniem dobra decyzja)
(w flame mi brakowało tej mięty a pieprz był taki nie wiem na siłę żeby zrobić cięższą wersje i zamiast eros erotyczny wyszedł
taki zdziadziały różano-pieprzowy.)

W sercu największą zmianą jest odejście od obecnej w obu poprzednikach fasolki tonka na rzecz znanej z PH Szałwi muszkatałowej mi się podoba bo ostatnio fasolka tonka to taka podstawa 2 fali młodzieżowych świeżaków, tak jak w tej hejtowanej pierwszej ciężko było znaleźć coś bez nut wodnych z drzewnymi i cytrusami w otwarciu (One Milliony,
Invictusy, Soważe)

W podstawie najbardziej widać zmiany chociaż ja bym wywalił wanilie żeby nie zrobić z tego aventuso- Ultra Male, owocowo, słodko, waniliowego ulepa. Jak ostatnie flankery tego 2.
(Jednak też to nadal ma być Eros który jednak, sam w sobie ma dobre opinie i sam taką o nim mam, może chwilami za ciężki,
ale zrobienie z tego wodnego-cytrusa spowodowałoby Invuctuso- VPH a w stronę pieprzowo-tytoniowe znowu też odejście od Erosa nawet i powstałby jakiś Flame-Eau Fraiche.)

A zmianą tą jest obecnosć zarówno wetywerii jak i paczuli ( znów połączenie Erosa i Eros flejma w jedno), chociaż wetyweria była od zawsze w obu, paczula to moim zdaniem dobra zmiana podobnie jak szałwia nie nachalna w żadną stronę a stanowiąca urozmaicenie jednak dla którego warto zainteresować się wersją Perfum poza cięższym zapachem.

Największą zmianą jest dodanie skóry i drzewa sandałowego ( w poprzednich był cedr więc tu głównie ta skóra może znacząco wpłynąć na kompozycję nowego dzieła.)

Nuty głowy: (mięta, cytryna, mandarynka, jabłko)
Serca: Ambroksan, Ambra, Szałwia muszkatałowa, Geranium
Podstawa: Wetyweria, Paczula, Drzewo sandałowe, Jałowiec wirginijski, Skóra

Premiera: 2020
Cena: może za granicą już są ale na razie nie wiem, jak będzie coś czuje że się skuszę
A mirki co wróżą po składzie? Będzie hit czy kit i będą mylić z zwykłą wersją?
Bo opakowanie poza napisem eau de perfum jest chyba identyczne, w zamyśle to wersja EDP niebieskiego a nie 3 nowy eros.

https://www.parfumo.net/Perfumes/Versace/eros-eau-de-parfum

#perfumy
Pobierz v.....s - Słyszeliście o nowym Erosie? Chyba nic o tym nie było tutaj, zdziwiło mnie ...
źródło: comment_1598467009OKFBKnGx5U5XlPPEBCShM7.jpg
  • 9
@Szamil_Basajev: No tak, napisałem że ja bym wywalił, nigdzie nie napisałem że jej nie ma.
A no nie przepisałem ze składu ale jest cały czas wanilia w podstawie już nie mogę edytować.

Top Notes Top Notes Italian lemon, Italian mandarin, Spearmint, Candied apple
Heart Notes Heart Notes Geranium, Clary sage, Ambermax®
Base Notes Base Notes Virginia cedar, Vetiver Orpur®, Patchouli Orpur®, Sandalwood, Leather, Vanilla
@wojtoon: 2/10 bo odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie sorki to przeca TESTER
EROS BLACKK!!!
No 10% eros i napój black 90%
zgadza siem? zgadza
i tak dziaua gospodarka
to je eros black perfjum
a nie Eros Versace
to tylko obrazek ale flakon inny ten tego praw autorskich więc nie łamie
oryginał więc jest jakby nie zerkać noxddd