Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: jest taka zależność, na pewno się zgodzisz, im więcej osób z czegoś korzysta tym szybciej i większym echem odbijają się wszelkie wpadki. Ostatnio sprawdzałem ile opinii mają apki różnych banków, żeby określić popularność wśród osób "bankujących" mobilnie i mBank plasuje się na 2. miejscu z liczbą niemal 200k opinii w sklepie Google.
im więcej osób z czegoś korzysta tym szybciej i większym echem odbijają się wszelkie wpadki.


@radziuxd: oczywiście. I albo inwestujesz w to żeby te wpadki nie miały miejsca, albo tracisz hajs na takich wtopach wizerunkowych przez odpływ klientów,.
@Rabusek dodatkowo darmowe konto w euro i USD, zajebisty kantor, przelewy express za free a jak masz większe wpływy na konto minimum 10 k łapiesz się na konto Select (dedykowana infolinia, możliwość negocjacji kursów walut, dedykowany doradca w oddziale i na infolinii, możliwość wyrobienia karty z wejściami do saloników na lotniskach, darmowe ubezpieczenie, darmowe bankomaty na całym świecie, usługi Concierge w pakiecie).
@Rabusek już pomijam fakt kredytów w mBank bo ich RRSO to jakiś żart. W Santander jak brałem kredyt objechałem wszystkie banki i najmniejsze oprocentowanie było w ING jakoś koło 7% więc stwierdziłem, że biorę tam. Zaproponowali indywidualne podejście i po ocenie kredytowej przyznali mi kredyt na RRSO 5,53%