Wpis z mikrobloga

Jak masz kasę to może znajdź kogoś kto cię poprowadzi. Ja jednego studenta uczę dwa razy w tygodniu po 3-4 godzinki za jednym razem i kodujemy apki.
@yuio: coderslab.pl wygląda ciekawie, może tryb dzienny + przeprowadzka do innego miasta... w sumie chyba muszę się przeprowadzić, bo w tej dziurze to jest patologia w każdej branży. nawet programistów traktują jak gówno...
coderslab.pl


@newnormal: nie znam nikogo kto by tam sie uczyl / nauczyl, ale za moich czasow nie bylo takich sposobow. Ja zaczynalem kodzic w domu wieczorami i mialem znajomego ktory wyjasnial rzeczy / sprawdzal kod od czasu do czasu. Do pierwszej pracy to wystarczylo.
@zdalny_robol: ale co można znaleźć? oferty bootcampów tak, ale chodziło mi raczej o opinie osób, które przeszły konkretny bootcamp i o rezultat. a pewnie opinii sponsorowanych jest mnóstwo... czegoś jeszcze nie rozumiesz?
@newnormal: praca w IT to przedewszystkim wyszukiwanie informacji, a ty widać, żeś królewicz, bo sam żeś napisał, żeby ktoś poprowadził ciebie za rączkę i jeszcze pracę do tego znaleźć XD
Jak zaczynałem swoją przygodę z IT, to też na wykopie było masa wpisów jak twój, ale nie tworzyłem kolejnego, żeby znaleźć coś co można wyszukać w internecie :)