Wpis z mikrobloga

@AbZu_Raymond: Nie tylko kobiety sobie "szaleją" przed stałym związkiem, większość facetów to robi. Przypadek gdy kobieta szaleje a potem szuka rycerza bo ma dziecko jest trochę przykry również z uwagi na zjawisko telegonii. Jednak uważam że nie należy skreślać kobiety która ma dziecko bo czasem jeden wieczór z facetem po alko nie oznacza że to szmata i jest skazana na wieczne potępienie.
Dlaczego mam przyjąć nie swoje dziecko?


@AbZu_Raymond: Nikt Cię nie zmusza przecież. Jednak przewartościowanie kobiety "nieskazitelnej" nad tą która miała kilku partnerów prowadzić może do złych decyzji.

Dlaczego uważasz że WIĘKSZOŚĆ facetów szaleje?

Tak uważam bo mam kilku przyjaciół i widzę jak żyją. Po 25-26 lat i nie chcą się wiązać bo muszą się wybawić póki jest możliwość.

Usuniesz dla mnie konto?

Mogę, daj hasło to usunę Ci to konto.
@AbZu_Raymond: Ja jestem sama i nie mam żadnych oskarków ani bombelków, nie będę się wiązać jak nie znam nikogo z kim chcę być długo lub zawsze. Nie pisałam tego o sobie, staram się tylko myśleć obiektywnie i mieć empatię.
@adamssson: zawsze możesz zacząć przyznawać, że wszystko jest twoją winą. I z przekonaniem przepraszać. Kiedyś w końcu ogarnie jak bardzo to nie ma sensu i że robisz z niej idiotkę. Może się wtedy zdenerwować, bo to też żadne rozwiązanie, ale chociaż zabawniejsze od aktualnego ( ͡º ͜ʖ͡º)