Wpis z mikrobloga

Jak mi się smutno zrobiło gdy to zobaczyłem. Biedna różowa. 3k polubień na Badoo i tylko 10 chadów do wyboru :(
Przecież 3k polubień to bardzo mało. Ja np. 3k polubień nie wykręcę w 10 lat na Badoo i Tinderze razem wziętymi.
Te różowe to naprawdę są biedne. Co to za wybór? Ja rozumiem że 100k albo milion i to najlepiej chadów ale żeby tak 3k? Rynek dzików jest roz...
A tak poważnie to co tu się? Widzicie to panowie? Dla was marzeniem jest 50 polubień a tu biedna różowa ma tylko 3k polubień i zaledwie 10 chadów. Na resztę nawet nie splunie xD
Teraz sobie pomyślcie ile k polubień mają te najlepsze. I wy się jeszcze łudzicie ze znajdziecie dziewczynę i warto do jakiejś startować? Roksaaaaa tylko pozostaje i taka jest prawda.
#przegryw #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowypasek #rozowepaski #badoo #tinder #niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow
P.....z - Jak mi się smutno zrobiło gdy to zobaczyłem. Biedna różowa. 3k polubień na ...

źródło: comment_1598300717zM4IhB7ROFkfzP0V0RaGqD.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamyczeq: za to dużo lasek jest spasiona i zaniedbana. Trochę trwa, ale w końcu atrakcyjny typ znajduje atrakcyjną laskę, inni bóldupią na wykopie, że nie ma atrakcyjnych lasek/typów i tak się to kręci.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: A kto tu jest płcią piękną? Już nie przesadzaj. Ja rozumiem że facet atrakcyjny to ten przystojny itd. ale już tak nas natura stworzyła że tych chadów jest jak kropla wody w morzu a tych mniej przystojnych/przeciętnych jest od groma. My zostaliśmy stworzeni do innych celów niż tylko świecenie dupskiem, gotowaniem i rodzeniem dzieci.
Nam się tak uroda nie przydaje w życiu tak jak babom.
Dlatego chady są do
  • Odpowiedz
Nam się tak uroda nie przydaje w życiu tak jak babom.


@MarsOdTylu_1: to nieprawda. Atrakcyjność po obu stronach może np ułatwić karierę. I nie chodzi tu o to, że przez łóżko.

Zresztą babom sama uroda też się nie przydaje aż tak bardzo, tzn nie jest wystarczająca. Ogarnięty atrakcyjny facet zazwyczaj chce mieć nie tylko atrakcyjną, ale też ogarniętą babę.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: Taa, a wy to same hiper zadbane baby. Co najwyżej tona tapety, filtry do zdjęć, ukrywanie niedoskonałości, rzadkie włosy, rozstępy, zmarszczki, zaburzenia psychiczne, słaby charakter, brak pasji, nudziary, słabe zarobki, brak zasobów i umiejętności, nawet gotować już większość nie umie. Nie jesteście nikim lepszym, a macie się za #!$%@? wie kogo i dostajecie za dużo tej atencji od różnych mężczyzn, zupełnie niepotrzebnie. Twoja pogarda nawet do takiego typa na
  • Odpowiedz
@1_na_10: No może faktycznie z tą urodą przesadziłem. Mimo wszystko jak dalej to tak będzie wyglądać że młode wyglądające jak 3 i wyżej/10 siksy będą wybierać tylko tych 10 naj chadów z 3k przeciętniaków. To w końcu zabraknie chadów więc przestaniemy się rozmnażać co prowadzi do wyginięcia naszego gatunku hah xD
  • Odpowiedz
@kamyczeq: To co napisałaś to musi być trochę przesada, rozumiem że ludzie chcą jak najładniejszych do pary ale czasem to trochę wygląda jakby wasz system działał zero-jedynkowo albo ktoś jest przystojny albo jest całkiem do kitu i nic po środku. Co do tego co pisały wyżej, no cóż każdego faceta będzie trochę dupa bolała gdy widzi coś takiego gdzie dziewczyna ma 3 tysiące polubień tak z dupy i 90% pisze
  • Odpowiedz
młode wyglądające jak 3 i wyżej/10 siksy będą wybierać tylko tych 10 naj chadów z 3k przeciętniaków.


@MarsOdTylu_1: ale przecież to są ich mokre sny. Jak moje koleżanki z liceum, które też miały #!$%@? ego w kosmos, a później jedna straciła dziewictwo na I roku studiów w schowku na miotły na domówce z jakimś przeciętnym typem, a inna po karuzeli #!$%@?ów związała się z moim kumplem 165 cm, który wyglądał
  • Odpowiedz