Wpis z mikrobloga

Jak mi się smutno zrobiło gdy to zobaczyłem. Biedna różowa. 3k polubień na Badoo i tylko 10 chadów do wyboru :(
Przecież 3k polubień to bardzo mało. Ja np. 3k polubień nie wykręcę w 10 lat na Badoo i Tinderze razem wziętymi.
Te różowe to naprawdę są biedne. Co to za wybór? Ja rozumiem że 100k albo milion i to najlepiej chadów ale żeby tak 3k? Rynek dzików jest roz...
A tak poważnie to co tu się? Widzicie to panowie? Dla was marzeniem jest 50 polubień a tu biedna różowa ma tylko 3k polubień i zaledwie 10 chadów. Na resztę nawet nie splunie xD
Teraz sobie pomyślcie ile k polubień mają te najlepsze. I wy się jeszcze łudzicie ze znajdziecie dziewczynę i warto do jakiejś startować? Roksaaaaa tylko pozostaje i taka jest prawda.
#przegryw #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowypasek #rozowepaski #badoo #tinder #niebieskiepaski #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow
P.....z - Jak mi się smutno zrobiło gdy to zobaczyłem. Biedna różowa. 3k polubień na ...

źródło: comment_1598300717zM4IhB7ROFkfzP0V0RaGqD.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy facet chciałby mieć tak łatwo..


@BlackMask: ale faceci zawsze mieli trudniej. Próbowaliście kiedyś zagadać do laski w barze? Przecież tam też liczy się wygląd, gadka, gesty itd. I odrzucenie bardziej boli.
  • Odpowiedz
@1_na_10: Jasne że mieli i to nie podlega negocjacji ale jednak twarzą w twarz raczej kobieta ci nie powie s--------j o ile nie jesteś naprawdę jakimś o-------m kolesiem. Tu chodzi o to że w tych czasach od tego jak mogą sobie wybierać ludzi im całkiem odwaliło chociaż nie będę mówił że każdej bo zawsze się znajdą gdzieś te normalne.
  • Odpowiedz
jednak twarzą w twarz raczej kobieta ci nie powie s--------j o ile nie jesteś naprawdę jakimś o-------m kolesiem


@BlackMask: autentyczny dialog, koleś zamawia 2 drinki w modnym klubie, przesuwa 1 do mojej koleżanki

- to dla Ciebie
- dzięki, ale jestem tu
  • Odpowiedz
@1_na_10: No co ja ci poradzę, czasem i tak jest zależy na kogo trafisz.
Trudnej jasne że mamy ale z roku na rok i przy takim rozwoju katalogu z ludźmi to już całkiem jest.
Kiedyś chcąc albo nie poznawałeś kogoś innego bo znajomi bo to bo tamto i jakoś to było a teraz każdy siedzi w sieci i nie patrzy na ludzi którzy są obok niego bo może sobie wybrać
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz a skąd wy wiecie co siedzi po drugiej stronie. Wg mnie to jakiś szon jest i nie jest absolutnie wart mojej uwagi. Ludzie szanujcie się. W dodatku rozpoczyna swoją wypowiedź od "no," ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: no cóż, w takim świecie żyjemy, jak nie jesteś w top 0,3% najlepszych facetów to nie masz szans. Ja p------ę, hipergamie w------o już tak poza skalę że niedługo na całym świecie zostanie jeden facet który będzie spełniał wymagania wszystkich kobiet i on jedyny będzie miał 3,9 miliarda kobiet a reszta będzie bez partnerki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przegrywiusz: Ja tam też wszystkie lajkuje. Lubię takie młode niedoświadczone myślące że są seksi. Dużo odpisuję no i jak płace w maku to taniej mi wychodzi niż Roxa. Plus jest w tym że nie są tak doświadczone jak k---y z roxy i w cenie zestawu z maka masz ruchanie. Ogólnie to każda na tinderze to k---a, czasami widuje tam moje znajome ale przymykam na to oko.
  • Odpowiedz
Dla was marzeniem jest 50 polubień


@Przegrywiusz: Co k---a? XD Wy aż tak nisko upadliście, czy jak, żeby marzeniem(?)czy czymś w ogóle istotnym w życiu, na co warto poświęcić swój czas, co was pozytywnie nastawia do życia, była jakaś p--------a cyferka na platformie internetowej, która i tak c---a zmienia w waszym życiu, i nie ma kompletnie żadnego wpływu na otaczający was świat? To jest dramat, dramat k---a.
  • Odpowiedz