Wpis z mikrobloga

@HuierP10: oh oh ojej, jestem biednym chadem, laska o-----a mi gałę, ale nie chcę z nią być bo przecież mam pod ręką kilkadziesiąt lepszych dupeczek, które też tylko czekają, aż je przebolcuję. Co ja teraz zrobię?? Jak ja bym chciał być brzydkim przegrywem, piwniczakiem, bez żadnych lajków ani perspektyw na ruchanie, czy chociażby spotkanie z jakąś laską. Takim to dobrze. Siedzą sobie w swojej wygodnej, wilgotnej piwnicy i nie muszą
  • Odpowiedz
@BrandonTorrent: Nie bolcuje tych lasek bo z tym czekam na tę jedyną i byłem przegrywem piwniczakiem do czasu pójścia do technikum jednakże dorastanie okazało się dość łaskawe do tego zawsze miałem wielkie ego więc to też swoje zrobiło (nie śmieje się z twojego przegrywu i ci współczuje)
  • Odpowiedz
@HuierP10: Po prostu daj jej do zrozumienia, że wszystko spoko, możecie być "przyjaciółmi" z korzyściami, ale nic więcej. Ja miałem dupeczkę, której to zaproponowałem i normalnie po seksie się spotykaliśmy w barach. Najlepiej nie o---------j syfu w stylu związek, albo zerwanie znajomości. Jeszcze Ci się przecież przyda
  • Odpowiedz
@HuierP10: No ale gościu to nie wjeżdżasz z tematem jak Wermacht w 39, tylko po prostu zaczynasz zmieniać to jak do niej mówisz, etc. przestajesz podrywać, a zaczynasz traktować jak przyjaciółkę. To wszystko i będziesz miał po problemie.
  • Odpowiedz