Wpis z mikrobloga

@Ghost2: ej no bez przesady, 250k to nie jest tak dużo pieniędzy wcale. Nawet mieszkania za to nie kupisz. I rzeczywiście sporo programistów może odkładać co najmniej po 10k miesięcznie, a nie zapominajmy że są też ludzie prowadzący własne biznesy i robią dużo większe pieniądze. Co was tak dziwi, po co jakieś szczucie na dowody?
  • Odpowiedz
@Ghost2: No nie wiem. Właśnie przeglądam mieszkania w Gdańsku i w lokalizacji, która by mnie interesowała jest ciekawe mieszkanie 3pok 58m^2 i musiałbym 695k wyłożyć.
  • Odpowiedz
@Ghost2: Kiedyś słyszałem takie powiedzenie, że „pieniądz lubi ciszę”, więc raczej nikt na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie będzie wrzucał swoich statementow potwierdzających kapitał, bo jeszcze jakieś miraski zaczną go stalkowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ghost2: 250k to nie nie jest jakis wielki majatek. Na tym tagu oprocz dzieci sa tez ludzie dobijajacy do 40stki, a w takim wieku uwierz mi ze jak zarabiasz na poziomie, to nie jest problemem dysponowac takim kapitalem. Nie sadze tez by ludzie w takim wieku chcieli wrzucac screeny z wysokoscia rachunku maklerskiego tak jak nie wrzucaja aktow notarlianych w tematach dotyczacych nieruchomosci :)
Ps. tak,tez zaznaczylem ostatnia linijke w
  • Odpowiedz
@Cichociemny: Chłopie, to jest wyk0p. Ty tak serio, na prawdę wierzysz że tyle osób tutaj gra za 250k+ zł, czyli aż 20% tego tagu? I te pytanie skąd ta pewność jakbyś rzeczywiście w to wierzył xd. Tutaj nie ma nawet co się zastanawiać, ludzie co grają takim kapiałem to totalna mniejszość tutaj jak i wszędzie, chyba że założyłbyś specjalne forum tylko dla bogaczy to może wtedy ankieta by się zgadzała.
  • Odpowiedz