Wpis z mikrobloga

nie jest tak dużo pieniędzy wcale


to prawda

Nawet mieszkania za to nie kupisz


można kupić za mniej mieszkanie 3 pokojowe w mieście do 200k mieszkańców 20 min pieszo od rynku

Co was tak dziwi, po co jakieś szczucie na dowody?


nie chciałem nikogo szczuć, rozkład normalny mi sie ciut nie zgadza ale może trzeba odpowiednio go rozłożyć a moze wcale go nie musi być. Najpewniej za małe widełki dałem do ankiety
@Ghost2: 250k to nie nie jest jakis wielki majatek. Na tym tagu oprocz dzieci sa tez ludzie dobijajacy do 40stki, a w takim wieku uwierz mi ze jak zarabiasz na poziomie, to nie jest problemem dysponowac takim kapitalem. Nie sadze tez by ludzie w takim wieku chcieli wrzucac screeny z wysokoscia rachunku maklerskiego tak jak nie wrzucaja aktow notarlianych w tematach dotyczacych nieruchomosci :)
Ps. tak,tez zaznaczylem ostatnia linijke w tej
@Cichociemny: Chłopie, to jest wyk0p. Ty tak serio, na prawdę wierzysz że tyle osób tutaj gra za 250k+ zł, czyli aż 20% tego tagu? I te pytanie skąd ta pewność jakbyś rzeczywiście w to wierzył xd. Tutaj nie ma nawet co się zastanawiać, ludzie co grają takim kapiałem to totalna mniejszość tutaj jak i wszędzie, chyba że założyłbyś specjalne forum tylko dla bogaczy to może wtedy ankieta by się zgadzała. Sami