Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3233
Nic smutniejszego dziś nie zobaczycie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Właśnie na dworcu #pkp #czestochowa jakiś facet kupił sobie pićko i wypasionego kebaba i już miał jeść gdy mu cały się wywalił na peron :/

#smutnazaba #kebab #czujezleczlowiek #smutek

Jak odjeżdżaliśmy moim pociągiem to się bił z myślami czy go podnieść czy nie podnieść :(
Pobierz g.....i - Nic smutniejszego dziś nie zobaczycie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Właśnie na dworcu #pkp #...
źródło: comment_1598097437iAh5UcK0S1kdUXOS8Sazz2.jpg
  • 80
@Megawonsz_dziewienc: Nie wiem, może na początek nie obrażaj, co? Nie każdemu jest łatwo zrzucić brzuch, więc robienie z siebie nadczłowieka, bo ma się lepszy przemiał jest żałosne i świadczy tylko o tobie. I też jestem przeciwny modzie na promowanie nadwagi, ale gość ze zdjęcia nie warzy 250 kg i zapewne nie bardzo mu ten brzuch przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.
@rolnik_wykopowy: Jesteś dzbanem i masz jakieś urojenia? Polecam wizytę u specjalisty, psychiatra będzie odpowiedni. Nie zwracam uwagi na treść bo wyciągasz ja z dupy, tak samo jak argumenty i porównania.

Napisalem: mógłby zgubić brzuchol bo zajmuje więcej miejsca w zbiorkomie.

Na podstawie tego wysnules urojone teorie i uczepiles się jednego tekstu o ujemnym bilansie. No wybacz, ale z takim dzbanem dyskusja to jak rozmowa z orangutanem - będzie się patrzył na
Napisalem: mógłby zgubić brzuchol bo zajmuje więcej miejsca w zbiorkomie.


@Megawonsz_dziewienc: Zabawne, że kilka razy w tekście powtarzasz "dzban". Oprócz braku kultury masz też braki w słownictwie? Takim dzbanem nazwij siebie narcyzie, czyli typa, który ocenia ludzi po wyglądzie, albo swojego starego, skoro wychował cię na chama. Bez odbioru.
@rolnik_wykopowy: A po czym mam oceniać randomowego człowieka którego mijam na ulicy, jego zasługach dla kraju? Odpuść sobie bo nic nie ugrasz, ja nie daje za grosz #!$%@? o twoje sapy, a ty się niepotrzebnie produkujesz broniąc jakiegoś ulańca.

Nie napisałem nic co nie byłoby prawdą. Ma brzuch? Ma. Zajmuje nim więcej miejsca w komunikacji miejskiej na miejscach siedzących na przykład? Zajmuje. Mógłby zrzucić? Mógłby.

Jak już ci wszystko wyjaśniłem to