Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Może i jestem trochę #!$%@?, jak każdy tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co zrobić z takim fantem, znamy się już prawie 2 msc, raz się spotkaliśmy, w sprawie osoby towarzyszącej na wesele, na które nie mogła pójść przez kłopoty i tak jakoś poszło dalej, dobrze się nam rozmawiało poglądy mamy prawie, że identyczne. W zeszłym tygodniu wyszła od niej propozycja na spotkanie w ten weekend. Niestety pertraktacje co do godziny nie przebiegły po myśli ( ͡° ʖ̯ ͡°). Co robić mirki i mirabelki?

Wcześniejsza ,niemęska odpowiedź w komentarzu
MatVego - #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow 

Może i jestem trochę #!$...

źródło: comment_1598097384gau7E6WBS4aepQtFFuKqFV.jpg

Pobierz
  • 94
@Norskee: że co?

Mówiła, że ma i miała konflikty w rodzinie i rózne zaburzenia psychiczne, to nie chciałem wyjść na jakiegoś ignoranta i chciałem delikatnie, a wyszło jak wyszło :D
@MatVego: jakbyś napisał początek o patusach z huty i dodał końcówkę o obronie bo chodzi na sztuki walki to by wyszed żart. Zamiast tego w środku tekstu marudzisz jak kilka moich koleżanek, które mają charakter sierotki.
#!$%@?łeś fakt, ale dziewczyna powinna Ci dać drugą szansę i wybadać czy to był nieudany tekst czy naprawdę jesteś taką pierdołą w realu. Dość szybko się odcięła po jednej wpadce. Na przyszłość nie pisz tak