Wpis z mikrobloga

@shavack 66 zł za taki lichy obiad? Beka, byłem w lipcu nad polskim morzem to za te pieniądze z żoną najedliśmy się do syta dobrego jedzenia a i jeszcze piwko regionalne wleciało.
  • Odpowiedz
@Qutaphone zgadza się, jednak pije do tego, że w krajach na przykład śródziemnomorskich w knajpach dostajesz to co przed chwilą pływało w morzu, a u nas tego nie uświadczysz, bo w Bałtyku żyje jakaś padlina, poza dorszem
  • Odpowiedz
@shavack: Właśnie dzisiaj zapłaciłem 77 zł za zajebisty filet z dorsza dla Żony oraz sandacza dla siebie. Oczywiście wszystko z frytkami i sałatką oraz jeszcze dodatkowe frytki dla syna :). No i w cenie jeszcze 2 cole 0.5l i soczek dla dzieciaka. Do tego nie obraź się ale ta Twoja ryba to jak g---o wygląda w porównaniu do naszej dzisiejszej :D.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shavack: Władysławowo, duża smażalnia, grillowany Karmazyn (tuszka) z pieczonymi ziemniakami i surówką 35zl.


Te wpisy o drogich rybach nad morzem to jakieś fejki albo ludzie trafiają na jakichś oszustów.

@Dolan: ja mam wrażenie że takie wpisy są od dwóch grup ludzi. Pierwsza to atencjusze co specjalnie szukają okazji do przepłacenia żeby zrobić aferę. Druga, pewnie wielokrotnie liczniejsza to debile, którzy nie sprawdzają cen przed zamówieniem i na których
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zapster: za 5 funtów w centrum Londynu to ty możesz kawę kupić co najwyżej, a nie taki obiad xD Wklej gdzie to jadłeś i pokaż rachunek ;)
  • Odpowiedz