Wpis z mikrobloga

@Vaerlin: Wiesz co jest najlepsze? Twoje zdanie mam gdzieś a wspomnienia ze mną zostaną, on nawet nie wychodził ze swojej torby w tym pokoju a babka była jędzą straszną wiec #!$%@? w nią miałem bo pies był ważniejszy dla mnie 10x niż jej egzystencja
Wiesz co jest najlepsze? Twoje zdanie mam gdzieś a wspomnienia ze mną zostaną, on nawet nie wychodził ze swojej torby w tym pokoju a babka była jędzą straszną wiec #!$%@? w nią miałem bo pies był ważniejszy dla mnie 10x niż jej egzystencja


@Lordon: Typowe polactwo cwaniactwo, nawet i z tego posta się wylewa. To tak trudno było znaleźć pensjonat, gdzie normalnie można z psem przyjechać? Właściciel nie ma prawa ustalić
@longfinger1 im szybciej tym lepiej? Minęły 3 lata jak.pozegnalem kochaną kundliczke. Córka od 2 lat prosi o psiura, żona też by chciała ale ja... Nie potrafię dać zielonego światła. Boje się że trafię na psa debila i nie będę miał takiej relacji jak z poprzednim który byl po prostu zajebisty :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mungis: to jest zawsze ryzyko, a następny pies nigdy nie będzie zastępstwem, będzie po prostu kolejnym psem, tym razem ważnym dla Twojej córki:)
Dużo zależy od wychowania, a skoro boisz się że będzie ciężko może pomyśl o rasowym ze sprawdzonej hodowli? Takie psy, odpowiednio dobrane, ale oczywiście też wychowane, będą bardziej przewidywalne