Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lordon: Napisz kilka slow o tym przyjacielu, przekonaj mnie ze warto go dać dziecku w wieku 5 lat. Być może dzięki tobie mój syn będzie mieć psa
  • Odpowiedz
  • 277
@CzajkaRuchajka: Pies
@JustIvan: Jak go dostałem miałem chyba 4 lata, pamiętam wiele rzeczy które z nim przeżyłem, czy to różne wyjazdy, różne rozmowy z nim o moich sprawach, przygody związane np z chowaniem go w torbie z rodzicami bo nie można było mieć w pensjonacie nad morzem psa w pokoju ¯_(ツ)_/¯ ale że to york który ma włosy a nie sierść i nie załatwia się w domu to
Lordon - @CzajkaRuchajka: Pies
@JustIvan: Jak go dostałem miałem chyba 4 lata, pamięt...

źródło: comment_1597986752hklIPNWlrRrxdZIMQtHQeE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lordon: Smutek po odejściu psa jest dużo większy niż radość z jego posiadania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Trzymaj się Mirek. Wiem co czujesz, bo miałem podobną sytuację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Lordon: sory, że psuję nastrój ale ktoś musi zapytać:

Czy to na zdjęciu to jest sierść tego psa? Jeśli tak to czy tylko mi się to wydaje dosyć dziwne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lordon: jeździłeś z yorkiem rowerem po mieście? Szacun, u mnie na osiedlu faceci przemykali po 22 wstydząc się psa (bo różowa chciała a stary musiał wyprowadzać).
To chyba fajny pies dla dziecka bo jest żywy i ciekawski, ludzie zapominają, że to jest pies myśliwski.
  • Odpowiedz
  • 12
@JustIvan my specjalnie adoptowaliśmy drugiego psa, szczeniaka, żeby planowane niedługo dziecko miało przyjaciela. Mój niebieski wychowywał się od samogo początku z psem, za to ja dostałam zgodę od rodziców na adopcję jako nastolatka. Moja seniorka (almost 15 lvl) jest moją najwierniejszą przyjaciółką. Nawet teraz, kiedy rzygam w ciąży, przychodzi do mnie do kibla i kładzie mi łeb na ramieniu gestem pocieszenia () Tej relacji
  • Odpowiedz