Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Byłem na jeździe próbnej duke 890. Okazało się że nie mają demowek. Pojechałem na próbna 1290.

Co za bestia. Nawet do miasta byl wypas, waziutka, wszędzie się zmieści. Moment jest wszędzie. Jak to idzie...
Jak teraz kupić cokolwiek innego? Takie 890 boję się że za rok (albo zaraz po zakupie) będzie za mało mocy ¯(ツ)/¯

A może nie... Ma ktoś porównanie 1290 vs 890?


#motocykle #ktm
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziel85: tak chyba musi być. Jak na sucho usiadłem na 890 po godzinnej jeździe SDR to myślałem że to zabawka mojej córki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kipowrot: golas to golas. Rozumiem plusy owiewek, podgrzewanych manetek. Chyba wolę trochę większy pazur rki - wydaje mi się że 1290gt i r są jednak trochę inaczej zestrojone?

S1000xr myślałem ale za szeroki dla mnie do miasta, prawie 20cm różnicy. 765mm szerokości SDR jest ciężkie do pobicia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PancakeV: wygląda na to że nie mam wyboru. Dziś mam 33 urodziny, nowa robota za miliony monet, wychodzi ze trzeba brać 1290 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co do mocy się zgadzam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PancakeV: wygląda na to że nie mam wyboru. Dziś mam 33 urodziny, nowa robota za miliony monet, wychodzi ze trzeba brać 1290 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co do mocy się zgadzam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziel85: juz wyżej pisałem, ktm wroclaw :) Myślę że w nim nie chodzi o kuce, popatrz na przebieg krzywej momentu i porównaj to ze swoim superbikiem (strzelam że to superbike)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aniewiemjaki: chyba tak ( ) pani się śmiała ze to taki chwyt marketingowy. Bo wcześniej dzwoniłem czy jest 890, i faktycznie był! Ale do przymiarki na sucho a nie jako demowka ( ) wskoczylem wiec na 1290 i ciężko mi teraz sobie wyobrazić jazde czymś słabszym.
  • Odpowiedz
@ziel85: ok. tez fajniusi

@aniewiemjaki: tak wyglada na to ze przepadlem. Jaralem sie SDRem od kilku lat, i tak mi sie marzyl, wyszedl 890 i myslalem ze mi wystarczy. Wyglada na to ze nie ma ucieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz