Wpis z mikrobloga

unieważnią wykształcenie tysiącom ludzi?


@tagtak: Tak. Sam znałem taką sytuację gdzie po paru latach wyszło coś takiego. Babce cofnęli nie tylko magisterkę ale także uprawnienia zawodowe które wymagały skończonych studiów.

Dlatego ogólnie kupienie pracy dyplomowej to jedna z głupszych rzeczy które można na studiach zrobić.
@Niekumaty_: Każdy, kto dopuszcza się przywłaszczenia sobie utworu albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, zgodnie z art. 115 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1231) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.


Tutaj nikt nic nie zawłaszczył praca powstała na zlecenie a autor zrzekł się praw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no oczywiście, że tak. Tylko że mgr mgr nierówny, a często są tacy, co papier mają, ale jak przyjdzie do decydowania choćby o szczegółach w robocie (nie mówię, żeby od razu rzucać młodego na głęboką wodę), to oczy jak 5 PLN i "co ja mam wymyślić, szybko gościu.". Oczywiście mniemanie o sobie #!$%@? w kosmos i traktowanie wszystkich dookoła jak śmieci, bo jestem khurva kimś, bo mam literki przed nazwiskiem.