Wpis z mikrobloga

Cześć! Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/5659547/banowka-hruba-kopa-trzy-kopy/

Dzisiaj zostawiam wam filmik z jednego z ciekawszych szlaków, którymi miałem ostatnio okazję wędrować. Tatry Zachodnie kojarzą się zazwyczaj z takimi łagodnymi, kopulastymi szczytami, natomiast odcinek prowadzący przez Banówkę, Trzy Kopy i dalej Rohacze, uchodzi niekiedy w necie za "Orlą Perć Tatr Zachodnich. Nie wnikam, czy te hasła są uzasadnione, ale sam szlak jest naprawdę interesujący i eksponowany. Zdecydowanie dla osób bez lęku wysokości i najlepiej z jakimś górskim obyciem. Bawiłem się świetnie, chociaż na parking wróciłem zmordowany i spalony przez słońce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mapka - https://mapa-turystyczna.pl/route/3c5n

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu. A jeśli nie chcesz, to też daj znać.
Można śledzić --------> #gorydlazielonek

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym!
#gory #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #tatry
źródło: comment_1597925378YymRjFw3yMadrk4uV4GtUF.jpg
  • 31
@mateusz-bogacki: Wyszliśmy dosyć późno, bo po 7, na przełęczy po 10. Ludzi trochę było, natomiast sytuacje, gdzie trzeba było czekać, aż ktoś przejdzie, albo samemu gdzieś się usuwać były nieliczne i raczej krótkie. Ogólnie szło się gładko i bez zatorów. Jak wyjdziesz wcześniej, to już w ogóle powinno być super.
@jarecki123: Dzięki! :) Tak, płatny. Kosztował nas 3 euro. Nocowaliśmy po polskiej stronie, więc po prostu sobie podjechaliśmy. Jakieś 50/60 km wyszło. Natomiast tuż obok jest Chata Zverovka i widzę, że nawet na booking są i pewnie można coś ogarnąć. Najbliżej tamtych stron jest Zuberzec, to taka trochę większa miejscowość, więc na pewno da się coś znaleźć.
@jarecki123: Tak, bo szczerze mówiąc byłem zmęczony. Pobudka nad ranem, dojazd, potem palące słońce, trochę czasu na odpoczynki, żeby coś też nagrać, więc nie było ani szans, ani nawet chęci, żeby cisnąć dalej. I tak bardzo późno zeszliśmy na parking. Natomiast mijaliśmy osoby, które robiły całość i wyglądały na zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)