Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: tak - jako że leczyłem u siebie kurzajki w młodości to wygląda tak że te preparat jest przezroczysty, bardzo szczypie, a potem zasycha i można usunąć go tylko mechanicznie - działa on tak dlatego żeby w pierwszej fazie wypalić tę kurzajkę, a potem odizolować od reszty skóry. Nie mówię że jest to dobry stan ale z autopsji - dramatu nie ma i nie mówiłbym że matka kompletnie nic nie zrobiła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: tak to wgryza się w kurzajki, jest to na bazie kwasu jak dobrze pamiętam. Fakt - kurzajka jest ogromna i widać, że rozwijała się długi czas
@markkk92:
Nikt nie oczekuje wielostronnicowego raportu - ale wystarczyłaby odpowiedź "Nie, ale kupiłam mu na to preparat X - trzeba to smarować rano i wieczorem".

Na proste, rzeczowe pytanie można udzielić prostej, rzeczowej odpowiedzi.

Bez wtrętów o matce, samochodzie i zdjęciach, bo to nie ma nic do rzeczy.

Nawet, jeżeli OP jest pijakiem, ostatnią mendą i pieniaczem sądowym - to chociażby po to, żeby mu nie dawać amunicji to rozwlekania konfliktu.
@agataen nie wiem, czy użył tego słowa, ale chyba ojcu jest trudniej dostać opiekę, no i powinien mieć raczej poważniejsze powody niż jedna kurzajka. matka się wydaje toxic ofc, ja tylko piszę że sąd raczej nie kupi tego tylko na podstawie jednego wpisu na wykopie ;)
@Zarzutkkake odpowiadając na oryginalne pytanie i pomijając cała sytuację z madką (współczuję ci stary mocno...), to jak reszta powiedziała to jest brodawka/kurzajka spowodowana wirusem brodawczaka - małe pewnie ukuło się drzazgą i wirus się dostał. Z mojego doświadczenia wymarzanie (nawet bezpośrednio suchy lód czy ciekły azot) czy wypalanie laserem nie pomoże. Ja polecam maść spirualin s (Chyba tak to się nazywało) - maść działa w ten sposób, że zawiera w sobie atenuowane
@Pesa_elf: @stara_zocha: @angie12:

Zapomnieliście jeszcze dodać, że wywar z jesiotra trzeba sporządzać w pełnię księżyca ogarniając jednocześnie fazę wekowania czeremchy.....

#!$%@? mać, jest XXI wiek, a ludzie nadal leczą się rozbijaniem jajka nad głową.
Ciśniecie po OPie, że nie wie co to jest, a OP jeden przytomnie podszedł do problemu ostrożnie.
Skóra dziecka to nie pięty emerytki, że można moczyć w krowim moczu i nic się nie stanie. Lekarz