Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: O #!$%@?, medycyna ludowa brzmi bardziej wiarygodnie niż pediatra z 30 letnim stażem. #!$%@?, chyba nie potrzebuję lekarza - jutro biorę się za neurochirurgię bo w Wikipedii tak napisali
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: JA??? To nie ja proponowałem leczenie w ciemno chorób skóry dziecka nacieraniem go kozimi bobkami wymieszanymi z mniszkiem lekarskim.

Bardziej ufam lekarzom niż wikipedii.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: A ja ci piszę, że kiedyś stare baby dawały opium dzieciom na uspokojenie....i też działało....na wieki wieków.

Ale nie będę ignorantem. Jutro pójdę do mojego zaufanego zielarza czy tam druida i poproszę go o jaskółcze ziele. Z pewnością będzie je dostać w toruniu łatwiej niż kuźwa wizytę z jakimś "idiotą" który przez ostatnie 40 lat wyleczył kilkadziesiąt tysięcy ludzi
  • Odpowiedz
Jesteś zwykły ingnorant, może ty masz specjalne rytuały do tarmoszenia ogóra, od wieków stosują jaskółcze ziele ale pan Wojtoon ekspert wie ze to zabobon.


@Pesa_elf: Stosuje się jaskółcze ziele, kiedy wiesz, że to kurzajka.
Jesteś 100% pewien, że to zdjęcie przedstawia kurzajkę a nie inna zmianę?

@wojtoon ma rację - nie wiesz co to, to nie ruszaj, tylko zasuwaj do lekarza.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mikka koniec końców dogadaliśmy sie ($) i nagle okazało sie że nie potrzeba kuratora podczas moich widzeń z dziećmi, nie jestem ćpunem i narkomanem itd. Komu nie pokaże papierów rozwodowych to każdy jednogłośnie mówi, że #!$%@? tylko o kase chodzi.
  • Odpowiedz
  • 7
@Mikka no ona. Ja chcialem bez orzekania o winie, 1100zł alimentów i spokój od niej. Tej jednak honor nie pozwolił bo dużo zarabiam i na początku chciała 5000zl, potem 3000zł, (w pismach sądowych pisała z prawniczką, że koszt utrzymania 3 osobowej rodziny to ponad 4000zł miesięcznie) a ugodowo zgodziła sie na 1750zł. Nie chce za dużo pisać bo przede mną jeszcze wiele spraw sądowych bo ta kobieta nie odpuszcza. Obenie mam
  • Odpowiedz