Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
I to jest dobre podejście, powinniśmy promować takie akcje. Natomiast pary biała kobieta + czarny mężczyzna nie są z naszego punktu widzenia pożyteczne i powinny być piętnowane.
@mroznykasztan: XDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@brednyk: uwaga bo mam dla Ciebie b---ę, która rozwali Ci światopogląd. Jest też sporo czarnych kobiet, które w taki sam sposób manifestują, że chcą być bolcowane tylko przez białych! Są też biali chcący dymać tylko czarne, a czarni tylko białe. Dodaj do tej zupy jeszcze żółtych i masz mix, w którym nic Ci do tego, kto z kim chce się r----ć, a żeby trafić na takie zdjęcia to trzeba ich
  • Odpowiedz
Twoje dziecko będzie wyglądało jak ork


@alteron: W pierwszym pokoleniu może i tak, natomiast w kolejnym, jeśli Twoje dziecko zwiąże się z białym partnerem to Twój wnuk będzie już zbliżony do Ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bomfastic: Zrobiłem porównanie za ciebie. Branża p---o od razu wyczulaby by interes gdyby ruch w drugą stronę wogole był popularny, więc wystarczy zbadać liczbę filmów pod hasłami BBC i porównać z BWC. Filmów z pierwszej kategorii 106 248, z drugiej 2 964. Prawie 36x mniej. Gdyby porównać liczbę wyświetl wyniki byłyby jeszcze bardziej drastyczne. Wniosek? Białym kobietą ktoś zrobił ostrą sieczkę z mózgu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wniosek? Białym kobietą ktoś zrobił ostrą sieczkę z mózgu


@Dakkar: no tak, inne wnioski są nieakceptowalne, jedyny sensowny jest taki, że białym kobietom, zrobiono sieczkę z mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tam jakieś drobnostki w stylu przekonanie wśród białych, że czarni mają gigantyczne dongi, nie mają nic do rzeczy XD
  • Odpowiedz
  • 4
@brednyk ale przegrywow boli, że laski wolą nawet czarnego którymi przegrywy tak gardza, niż przegrywa xD

Jaką marność musi prezentować przegryw, że ten głupi czarnuch jest od niego lepszą partią xD
  • Odpowiedz
@avvar: cała ideologia przegrywu wynika z faktu, że są to toksyki, z którymi nikt sę nie chce wiązać, wiec wykminili sobie, że kobiety to zasób naturalny, który powinien być rozdzielany sprawiedliwie wśród piwniczaków, a potem coś piszczą, że oni biedni i tacy mili
  • Odpowiedz
@Bomfastic: wg badań biali ludzie dla czarnych kobiet są całkowicie aseksualni. Miałem gdzieś nawet grafikę przedstawiająca ten stan rzeczy. Tak samo czarni dla żółtych kobiet są odpychający.

Za to białe kobiety często pożądają murzyńskiej knagi.

I to nie że mną jest problem a z tymi kobietami. Nie znam podobnego ruchu męskiego, który by hołubił jakąkolwiek rasę kobiet i wystawiał takie zdjęcia do mass mediów.
  • Odpowiedz
Srasz na nie tylko zeby mniej bolalo to ze wybralyby czarnoskorego typa zamiast ciebie xDDDD


@Mapylus: boli mnie co najwyżej głupota

tu chodzi o to ze wykopki nie maja kogo bolcowac i ich to boli


@tomislawniepelka: boli mnie głupota, jw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
wg badań biali ludzie dla czarnych kobiet są całkowicie aseksualni


@brednyk: poproszę o badania.

Za to białe kobiety często pożądają murzyńskiej
  • Odpowiedz