Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
Uwaga na scam @rekraM ktory poleca "chlopakow" - PolMart z Wickr mimo, ze to po prostu on odpisuje. Na poczatku nawet wysylal sample na male ilosci, zeby nabrac ludzi, ale obecnie to zwykla wyjebka / exit scam.

Juz pomijajac sam ten fakt wypisywanie nickow ludzi, ktorzy skladali zamowienia a pewnie nie korzystaja z VPNa to po prostu narazanie ich na ryzyko wiec szczerze odradzam zakupy u oszusta, ktory w dupie ma nie tylko realizowanie zamowien, ale tez bezpieczenstwo swoich klientow. #tor #wykopjointclub #darkweb
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Haha Xd nie macie co szukac na wykopie fejki, za darmo pilnuje was mireczki przed scamem. Sam straciłem 250zl na tych leszczach, ale trudno ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@rekraM: coś jeszcze? Zdajesz sobie sprawę, że takie coś to zwykłe oszustwo? Nieważne czy chcę kupić bułki, cukierki czy n-------i, jeżeli kogoś oszukujesz to podpadasz pod artykuł 286 1k.k, wyłudzenie. Jesteś j-----m oszustem, jak już trafisz pod celę to uwierz, że mam kumpli w wielu kryminałach bo sam siedziałem i będziesz mile przywitany a Twoje dane będę miał ze sprawy.
@quzko nie wiem jak Ty, ale ja po pracy
  • Odpowiedz
@quzko: nikt mnie nie wyśmiał, sama chęć zakupu narkotyków przez internet to nie przestępstwo- ba nawet jakbyś kupił i dostał mąkę i to zgłosił to też nie byłoby przestępstwo. Posiadanie jest przestępstwem, sprzedaż jest przestępstwem ale coś takiego nie. Polecam zaznajomić się trochę z polskim prawem, wtedy nikt Cię nie oszuka nawet przy takich transakcjach. Wracam z komendy, złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, teraz będzie postępowanie. @rekraM usunął
  • Odpowiedz