Wpis z mikrobloga

To mówisz Jolka, że dałaś sobie zrobić dzieciaka w wieku 19 lat, przez co nie skończyłaś studiów i siedzisz na kasie w biedronce a ojciec dziecka się ulotnił?

25-letnia Aurora jest zdegustowana ogromem Twojego przegrywu!
Dziewczyna skończyła medycynę i wyszła za mąż za bogatego Chada, który zabiera ją kilka razy w roku na egzotyczne wakacje. W tym samym czasie Ty zajmujesz się swoją "pociechą" którą wychowasz na kolejnego incela i babrasz się w zasranych pieluchach.

Aurora jeździ nowym Mercedesem z salonu, kupionym jej przez męża z własną firmą. A Ty jak tam? Nadal komunikacja miejska?

Gdy Ty dałaś dupy Sebkowi na imprezie który zrobił Ci dziecko, Aurora przygotowywała się do matury by dostać się na wymarzone studia medyczne.

Jesteś oburzona, że na Tinderze zagadują do Ciebie nieatrakcyjni faceci? Nie dziw się. Jako brzydka, samotna matka jesteś żeńskim odpowiednikiem niskiego, ulanego zakolaka! To właśnie Twoja liga. Chad nawet na Ciebie nie spojrzy.
W końcu obniżysz standardy i zwiążesz się z nieatrakcyjnym Mirkiem którym będziesz gardziła... Seks będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem... Będziesz mu go wydzielała, gdy przyniesie premię do domu z pracy w Januszexie.

W tym samym czasie, wysoki i przystojny mąż Aurory będzie wzorowym mężem dbającym o żonę. Ona będzie się z nim kochać z pożądania! Nie z musu!
Ty nigdy tego nie zaznałaś i nie zaznasz!
Nie dla damskiego przegrywa to! Dla płodnej Julki to!

#przegryw ##!$%@? #zwiazki #harlekinydlaprzegrywow #damskiprzegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #plodnajulka #samotnamatka #incel #chad
B.....W - To mówisz Jolka, że dałaś sobie zrobić dzieciaka w wieku 19 lat, przez co n...

źródło: comment_1597747491LNRdViq7Vnx4eljSS7sbaX.jpg

Pobierz
  • 40
@Blackpill_RAW: Wspaniałe! xD

"No jak tam Jolka, mam taki zamiar, że urodzę mojemu mężowi z super osobowością trójkę pięknych, wspaniałych dzieci, poślę ich do najlepszych szkół i zrobię wszystko, żeby osiągnęły w życiu sukces. No i jeszcze jeśli, pojawia się u mnie jakieś niedoskonałości w wyniku ciąży mamy pieniądze na operacje kosmetyczne. Co mówisz? W zeszłym roku posłałaś swojego syna z tyłozgryzem na 3 dniowy obóz w gminie obok finansowany ze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@smallboobslover: Trochę się zdziwiłem bo Ania w wersji męskiej ma:
-podobny poziom atrakcyjnosci twarzy co ja
-ten sam wzrost co ja 185
-ten sam kierunek studiów

I właśnie dlatego uważałem się od zawsze za 5/10 mimo, iż wielu tutaj po zdjęciach kwalifikowało mnie jako #chad .
To pokazuje, że ktoś stojący niżej w hierarchii jest dla kobiet niewidzialną materią nieożywioną.
@Blackpill_RAW: ta historia jest tak odrealniona że aż to smutne :p

Prawda jest taka że Aurora utknie w związku z jakimś Dominikiem, którego pokocha mimo wad. Będzie robić mu za kelnera i sprzątaczkę, ciężko #!$%@?ąc w kilku szpitalach na dyżurach. Nigdy się też nie zrealizuje jako matka, bo przecież dzieciom trzeba zapewnić "godne" życie.

Zaś Julka znajdzie jakiegoś beta bankomata, może nawet o aparycji CHAD. Owinie go jak Szeloba biednego hobbita