Wpis z mikrobloga

Czasem jest mi go tak po ludzku szkoda( ͡° ʖ̯ ͡°) opuszczony przez praktycznie wszystkich znajomych, siedzi i chleje z matką, która z nim trzyma tylko dlatego, że jest menelicą i dzięki niemu może żyć swoim menelskim życiem i ma za co chlać. Ma jakieś tam wsparcie, ale tylko od obcych ludzi, którzy są na tyle naiwni, niedoświadczeni albo zwyczajnie głupi, że nie widzą, jaki z niego tak naprawdę jest człowiek. I jasne, można próbować to tłumaczyć, że zerwał z nim kontakt praktycznie KAŻDY, bo przez swoje upośledzenie i wynikające z niego złudne poczucie własnej wyższości wszystkich stopniowo zniechęcał do siebie, ale on i tak tego nie zrozumie i będzie pogłębiał swoje paranoje, że wszyscy chcieli go wykorzystać i zniszczyć, że cały #!$%@? świat się na niego uwziął, że jest jak bohater filmu, który sam jeden walczy ze złem tego świata, ale w gruncie rzeczy to jest W #!$%@? smutne, że chłop ma myślenie tak posrane, jak jego matka gacie w czasach swojej "świetności" strimerskiej.
A potem zaczyna mówić i praktycznie z każdym słowem jest mi coraz mniej żal( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czasami mam w #!$%@? ambiwalentne uczucia: z jednej strony fałszywy śmieć, wredny egoista i zwykły debil, a z drugiej strony upośledzony chłop, który nigdy nie ogarnie świata, w którym żyje i który chyba serio nie widzi, co robi i jakim jest człowiekiem.
#danielmagical #patostreamy #rozkminy
  • 12
@Takjakos2012: fas fasem a grubas grubasem. tucznik ma hardkorowo zje^#%ny charakter i mega ch#*&wą osobowosc, tego juz nie da sie tlumaczyc fasem. idiota nie ma za grosz pokory, zero wiedzy o swiecie czy zyciu ale za to jest wzorowym ignorantem przy tym wszystkim i uwaza sie za wielkiego jupitera. chodzacy na jednym kikucie, niedorozwiniety dramat. typ jest tak glupi i przy*$&any, ze nawet nie ogarnia swoich wtop PO FAKCIE, pomimo tysiecy