Wpis z mikrobloga

@lojawyk co to sie stanęło w tym aj ti, że takie ujowe czasy nastały? Pamiętam jak wszystkie wykopki pisały, ze na juniora wystarczy byc czlowiekiem, miec dyplom piekarza i pisac hello worlda w vba, dostawalo sie 5 k na reke na start i pilkarzyki w biurze z plejkiem w chillroomie. Jak pisalem posty, ze to #!$%@? to mnie tu zaklinano od debili, bo wolny rynek nie ma prawa #!$%@?ąć xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lojawyk: ewentualnie istnieje jeszcze cos takiego jak najwiekszy polski januszex it zaczynajacy sie na c

@Voxen: Nieprawdopodobnie trafne jest to że jego szef i założyciel ma na imię Janusz XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Drakii: jedynym uposledzonym typem jesteś tu ty bo masz zerowe pojęcie o świecie a wypowiadasz się jak ekspert, więc lepiej zamknij ryj i się zainteresuj jak działa świat
  • Odpowiedz
@steemm: Skończyłeś gówno szkołę i płaczesz że żaden pracodawca ciebie bez żadnych umiejętności nie chce nigdzie przyjąć i żądasz od nich żeby wszystkiego ciebie nauczyli. Żałosny jesteś.
  • Odpowiedz
@websterpl1: Wykopki różne rzeczy piszą. Typowy wykopek(bez tagu przegryw) zarabia min. 15k netto, jest wysoki, przystojny, wykształcony, zna wiele języków, posiada znaczną ilość papierów wartościowych i ogólnie jest specjalistą od wszystkiego.
Po prostu od dłuższego czasu informatyka to najpopularniejszy kierunek studiów( prawie 2 razy przebija następne zarządzanie), a dodatkowo dochodzą wszystkie kierunki pokrewne lub zbliżone. Gdyby tego było mało to jeszcze niezliczona ilość osób po bootcampie. Mam wrażenie, że reklam jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drakii: ty serio jesteś uposledzony i gówno wiesz o świecie, już widzę szkołę która pokazuje sterownik sprzed 30lat bo może ktoś gdzieś kiedyś go użyje
  • Odpowiedz
@Drakii: Tak wygląda rzeczywistość dlatego dla dobra absolwentów, pracodawców i klientów firmy powinny szkolić nowych pracowników. Zamiast narzekać na brak lub niewielką wiedzę lepiej jest człowieka przeszkolić i zbudować solidną relację opierającą się na partnerstwie.
  • Odpowiedz
Kurła ,dokładnie jak u mnie w pracy. Firma zatrudnia 4 tyś osób, co roku po kilkadziesiąt nowych urządzeń i maszyn kupują, a żeby jakieś szkolenie czy kurs, jak to działa, to zapomnij. Raz ,pamietam w mojej 3letniej karierze, zrobili nam elektrykom szkolenie z nowej kolejki. Całość trwała pół godziny a serwisant który to prowadził nie miał zielonego pojęcia co powiedzieć. Oczywiscie na awariach zawsze krzyk i panika dlaczego tak długo trwa postój,
  • Odpowiedz
@MaruThePsycho miałem podobnie. Jak na rozmowie o pracę powiedziałem babce że system ERP to tylko trochę bardziej skomplikowany kalkulator i jak się ogarnia jeden to nie ma problemu przeskoczyć na inny, to najpierw walnęła karpia, a potem uśmiechnęła się pod nosem z pogardą.
  • Odpowiedz
: Skończyłeś gówno szkołę i płaczesz że żaden pracodawca ciebie bez żadnych umiejętności nie chce nigdzie przyjąć i żądasz od nich żeby wszystkiego ciebie nauczyli. Żałosny jesteś


@Drakii: zarabiam bardzo dobrze, nie tylko na warunki polskie.
Dalej jesteś debilem
  • Odpowiedz