Wpis z mikrobloga

@Conor_McGregor Info z pierwszej ręki, dziękujemy. XD Nawet jakby nie rozumiał po angielsku to zrozumiałe bo zna hiszpański, od dawna gra w hiszpańskim klubie i tam mieszka, tak naprawdę nie musi znać angielskiego
  • Odpowiedz
@buhubuhu c--j tam że żyjemy w czasach, gdzie dziecko z Indii czy Afryki potrafi jakoś się dogadać po angielsku z uwagi na dostęp do internetu na kilobajty, gwiazda piłki nożnej musi sobie zatrudnić tłumacza xD

R---------a mnie jak gloryfikujecie głupotę piłkarzy-debili. W dupie czy potrafi mówić i liczyć, ważne że ma tyle hajsu że może sobie zatrudnić matematyka i językoznawcę żeby nie zgubić się w centrum handlowym w obcym kraju
  • Odpowiedz
@letesnox: A mnie r---------a ból d--y wykopków, których jedynym osiągnięciem jest nauczenie się angielskiego i założenie konta na portalu ze śmiesznymi obrazkami, podczas gdy gość gadający po hiszpańsku kosi taki hajs, o którym im się nawet nie śniło. No ale on nie umie angielskieko, więc random z wykopu może się dowartościować xD
  • Odpowiedz
@letesnox: gdzie tu gloryfikacja... Ja nie umiem na rękach chodzić, bo nie jest mi to potrzebne, Messi nie umie po angielsku mówić bo ma inne priorytety. Ty potrafisz tak grać w piłkę jak on? No nie wydaje mi się?
Już widzę że kończą się pomysły na hejtowanie...
  • Odpowiedz
@nikolaj92: Nieprawda, nie dogadają się tak łatwo. Wiem, bo byłem na wakacjach we Włoszech ze znajomym z Hiszpanii i miał problem porozumieć się z innymi po włosku. Ze swoją dziewczyna Włoszką nawet mówi po angielsku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@letesnox: tzn ni tak, ja się w pełni zgadzam. Nie dodałem emotki, że żartuję i wyszło, że wzięliście to na serio xD
To jest cwaniak jadący na opinii, a tymczasem, jak się prześledzi to, co on przez kilka ostatnich lat potrafił o---------ć na boisku i poza nim, to aż ciśnienie skacze. Rywali potrafi typ zdeptać, w reprezentancji on decyduje, kto może wejść na boisko (patrz ostatni mundial i rozmowy przy
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor: a Aguero mowi? Di Maria? Neymar mowi po francusku? XD bariera jezykowa przy odpowiednich skillach pilkarskich to zaden problem, liczy sie hajs a Messi gdzie by nie poszedl ten hajs zagwarantuje sama obecnoscia :)
  • Odpowiedz
Jakby chciał pójść do angielskiego klubu to mógłby wymagać żeby wszyscy w klubie mówili tylko po hiszpańsku i prawie każdy klub by z pocalowaniem ręki się na to zgodził i jeszcze by dupami klaskali z radości.


@buhubuhu: o w c--j xD nieźle macie w baniach barceloniarze xD
  • Odpowiedz