Wpis z mikrobloga

Jako, że mój komentarz pod jednym z antykapitalistycznych wpisów został usunięty, przeklejam tutaj.
To o was młodzi komuniści, socjaliści, anarchokapitaliści.

"Znam sporo osób, które zostały socjalistami, komunistami, anarchistami. Wszyscy z podobnym bagażem doświadczeń. Uczyć im się w szkole nie chciało. Na wszystko zawsze 'wywalone/#!$%@?'. Potem praca za jakieś grosze w nisko wykwalifikowanych zawodach. I w wieku 30 lat są bez pieniędzy, bez rodziny, bez perspektyw, bez szans. Do tego brak podstawowej wiedzy z ekonomii, historii, Brak zrozumienia fundamentalnych mechanizmów rządzących światem. Tylko roszczenia, że inni mają a oni nie i że zostali 'niewolnikami'. A czy jest jakaś idea, która pozwala snuć wizje lepszego świata i złotej przyszłości dla całych mas społecznych, które gówno wiedzą, na wszytko mają #!$%@?, ale marzą im się kokosy? Oczywiście socjalizm, komunizm, anarchokapitalizm. Nie ma sensu z takimi ludźmi dyskutować. Trzeba ich wysłać spowrotem do szkoły."

#anarchizm #antykapitalizm #lewica #komunizm #socjalizm #syndykalizm #szkola
#kapitalizm #wolnyrynek #4konserwy #ekonomia
  • 7
@Miszka_Fisznan: nie chce mi się dyskutować o tym czy którakolwiek z tych idei ma czy nie ma sensu ale nie sądzisz że "znam sporo osób które są takie i takie" to trochę gówno-argument? Ja też mogę powiedzieć że "wszyscy konserwatyści których znam to pedofile" i czy to udowadnia cokolwiek, czy jest po prostu przytoczeniem kilku pojedynczych przypadków które mogą reprezentować jakąś grupę lub mogą być zbiegiem okoliczności? Jeśli chcesz już przepychać