Wpis z mikrobloga

@kerepus: psychologii? Przeciez ta flaga oznacza dokladnie preferencje seksualne, które powinny być całkowicie intymną i osobistą sferą. Nie powinno byc na nia miejsca w przestrzeni tak publicznej, jak instytucja kultury a zwlaszcza na zabytkach i pomnikach.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: trudno się nie zgodzić. Do tego de facto zmuszanie pracowników do w pewnym sensie propagowania idei, z którą mogą się nie zgadzać jest w sumie zaprzeczeniem idei wolności...
  • Odpowiedz
@ciemnienie: no patrz pan, prawie.jak np krzyż, ktory oznacza dokładnie preferencje religijne, które powinny być całkowicie intymną i osobistą sferą. Nie powinno być na nią miejsca w przestrzeni tak publicznej jak instyrucja.kultury a zwłaszcza.na.zabytkach i pomnikach XD.
A w skrocie: #!$%@? głupoty bo cie denerwuje to co widzisz. Tupnij nóżką jeszcze :)
  • Odpowiedz
@slapdash: ty mi teraz o religii. Oprócz tego, że symbole religijne zwykle pojawiaja się na obiektach należących do danego wyznania lub sa po prostu czescia dziedzictwa historycznego i kulturowego, ktore dewastuja tylko umyslowi tryglodyci. Jakie obiekty naleza do ruchu LGBT? Jesli gej ma kawiarnie, prosze niech wiesza flage. CK Zamek nie nalezy do LGBT, to nie jest miejsce na prezentacje swoich preferencji seksualnych.
  • Odpowiedz
@siona: ja w sejmie krzyżyka nie akceptuje a muszę tolerować a w ikea robię zakupy z żoną choć stanowczo kręcą mnie jedynie cipki a nie tęczowe chodniki, które reklamują. ani parlamentarzyści ani pracownicy ikea nie cierpią
  • Odpowiedz
symbole religijne zwykle pojawiaja się na obiektach należących do danego wyznania


@ciemnienie: Patrz pan, to ta ścieżja rowerowo-piesza, którą pokonałem wczoraj, z krzyżami jest obiektem nakeżącym do wyznawców religii... Człowiek uczy się calutkue życie.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: szkoly, sejm, rozmaite inne instytucje.publiczne.nie naleza do zadnego wyznania a krzyże w nich są. Ale krzyż to tylko przyklad, taki oczywisty.
Moga tam zawiesic np różową flagę walki z rakiem piersi, zeby okazac poparcie - i wtedy tez sie bedziesz rzucal, ze choroba to sprawa.intymna, a do tego przeciez piersi to zgorszenie?
Czy nie wolno tam wieszac tylko takich flag ktore symbolizuja ruchy i postawy z ktorymi sie nie
  • Odpowiedz
@ciemnienie: jesli zechcę - to sie owinę, i twoje piski nic tu nie zmienią. Na razie ktoś inny, z kim też sie nie.zgadzasz owinał budynek CK. I też nic na to nie.poradzisz. Jak mowiłem: jedyne.co możesz to potupać ze zlosci, bo ktos widzi jakąś sprawę inaczej niz ty.
  • Odpowiedz
@slapdash: nie tupie ze zlosci. Po prostu uwazam, ze to nie jest miejsce na wywieszanke takich tresci. Moge tak uwazac? Czy prawda jest juz jedyna i sluszna a kto sie nie zgadza to do wiezienia?
  • Odpowiedz