Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: mozesz tak uwazac, to jasne. Ale te flagi rowniez mogą tam wisiec, niezaleznie.od tego co na ten temat uwazasz. To, ze masz prawo do swojej opinii, nie czyni jej automatycznie sluszną. Nie oznacza to tez, ze ta opinia.sie jakos szczegolnie.liczy dla.kogolwiek poza tobą. A to, ze twoja opinia jest niezgodna z opiniami innych, nie odbiera im prawa do manifestowania swoich.
No i ostatecznie: w tej sytuacji, ta opinia pozostaje.bez
  • Odpowiedz
@slapdash: no to wyrazam opinie i tyle. Na podstawie takich sytuacji zmienia sie tez moj polad. Moj poglad wplywa na moje wybory, zwlaszcza przy karcie do glosowania np. przy referendum w sprawie zmiany konstytucji i wprowadzenia malzenstw homo.
  • Odpowiedz
@slapdash: mysle ze opa nie trzeba bylo specjlnie przekonywac. Jednak ja i setki innych osob, z neutralnych lub nawet pozytywnie nastawionych, przez taka nachalna propagande i wciskanie teczy na sile, moze zmienic front, majac po prostu tego zamieszania i presji dosc.
  • Odpowiedz
nachalna propagande i wciskanie teczy na sile, moze zmienic front


@ciemnienie: Szkoda że jesteście takimi płatkami śniegu, że nachalna propaganda katolicka na każdym kroku nie prowadzi do utwierdzenia was na obecnych propozycjach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kerepus: co to za dzielenie ludzi na lpg+ i katolików. Ja mam lewicowe poglądy i uważam wieszanie tych szmat za niepotrzebne prowokowanie. Za trzy lata będzie płacz, bo pis znowu wygrał wybory
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: moze jednak uda im sie powstrzymac te prymitywne.instynty reagowania.przemocą na widok wszystkiego co dla nich obce. Pomocna w tym, moze sie okazac nauka kosciola katolickiego: z zasady wyznajacego milosc.blizniego i pokojwego podejscie, a i w oststnich latach, bardziej szczegolowo, wyrazajaca zrozumienie dla homoseksualistow i innych.
W ostatecznosci - na propagatorow takiego agreswynego podejscia, znajdzie sie policyjna... pała (przypominam, ze tupanie po ludzkich glowach jest w.najjasniejszej Rzeczpospolitej, karalne).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kerepus: no tak, bo jak lewicowiec to albo z tęczowym, albo czerwonym sztandarem. Hint: do posiadania poglądów nie potrzeba się podpinać pod ideologię
  • Odpowiedz
@slapdash: dokladnie, zwlaszcza na tych zabytkach, ktore sie dokladnie z ta wiara lacza.

Czego ja oczekiwalem po pyrach... krowy doic a nie posty wstawiac.
  • Odpowiedz