Wpis z mikrobloga

Od środy cały czas mam krew w nosie :/ nie wiem od czego. Czy to od ucha, na które dalej nic nie słyszę, czy może są jakieś obrażenia w środku. W poniedziałek idę do psychiatry oraz do lekarza rodzinnego o zwolnienie z pracy. Psychicznie czuję się średnio :( #busemprzezpatologie #policja #patologiazewsi #patologia #polska #psycholog #psychiatra #fobiaspoleczna #nerwica
  • 24
a jak to wyglądało jak ten debil Ci #!$%@?ł?, znaczy się podszedł, uderzył i poszedł sobie dalej? Znoukautował Cię ? Widział, że coś z Tobą nie tak? Policja już go odwiedziła czy niewiadomo?
@cogood9: Otworzyłem mu furtkę i mnie uderzył. Dodał, tylko że mam się cieszyć, że nie dostałem z pięści. Zaczął mnie wyzywać. Wyciągnąłem telefon, żeby zadzwonić na policję. Wtedy powiedział, że mam sobie dzwonić po kolegów to i tak każdego załatwi. Byłem w dużym stresie, więc zadzwoniłem do rodziców i poczekałem na ich przyjazd, lecz do tego czasu już go nie było.Po kilku minutach gdy przyjechali rodzice pojechałem na komisariat oraz do
@Wyalienowany no to plusik, zakrzep może być od tej lepy, ciśnienie skoczylo i naczynka mogły pęknąć ale dobrze będzie.
Wycziluj trochę i będzie gut. Psychiatra może nie pomoc do końca psycholog albo psychoterapeuta trochę bardziej wskazany bo to kwestia lęku a nie braku leków
@Wyalienowany Tak zgadzam się i dobrze mówili. Jeśli chodzi o kwity do sądu, zaświadczenia o lękach, opinię czy coś hmm formalnego to jak najbardziej jedyna droga. Ale psychiatra głównie jest od przepisywania leków. Walkę z lękami radzenie sobie w trudnej sytuacji to psycholog lub terapeuta. Więc jeśli ci będzie potrzebna pomoc to najlepiej jest rozważać obie ścieżki równocześnie - leki i terapię. A mówię z doświadczenia bo same leki bez "brania się
@Wyalienowany psychiatra na pewno nie zaszkodzi no i możesz dowiedzieć się ws opinii dot stanu zdrowia psychicznego po tej traumie. Czy masz lęki czy nie i to tylko "gra" nie wnikam. Tak czy siak dobrze wykupić receptę by nikt nie miał podejrzeń. Psychiatry spytaj do kogo się udać może ci kogoś poleci konkretnego.