Wpis z mikrobloga

Tldr: kupuję akcje tui za caly hajs z gieldy po 3.5 euro sztuka i jak chcesz wiedziec ile zarobie to zaplusuj a cie zawolam

Witam państwa serdecznie i spieszę z raportem na temat kolejnego genialnego posunięcia. Jako że gielda pozwoliła mi już odłożyć trochę zarobionych funduszy pora na ULTIMATE MOVEMENT!

Aby zrobić rekonesans do tego ruchu #!$%@?łem się specjalnie na wakacje all ekskluziw ZAGRANICĘ! xD
Koniec #!$%@? się i zaglądania na polską giełdę co 20minut czy aby znów akcjonariusze nie spanikowali bo firma ogłosiła 500% wiecej zyskubniz w zeszlym roku, więc trzeba szybko sprzedawać jej akcje za bezcen xD

Do rzeczy:
Na ZAGRANICZNEJ gieldzie papierów wartościowych (niemieckiej) kurs spółki TUI Travel wlasnie przekracza granicę 3.5 euro spadając w dół. W tym momencie pojawiam się ja!
Oficjalnie informuję, że cały mój giełdowy majątek w postaci 13 000zł inwestuję w akcje TUI.
kupuję po kursie 3.5 za kwotę 7000zł a resztę będę dokupywał w trakcie.

Co mnie so tego sklonilo zapytacie?

- Glownym motorem napedowym jest to, ze wykopowi eksperci odradzaja ta inwestycje xD

- Największy na świecie przewoźnik turystyczny w którego niemcy wpompują ogromne pieniądze bo to ich produkt znany na całym świecie

- Branża wakacyjna ma się bardzo dobrze. Wlasnie wróciłem z rekonesansu xD i hotele są w stanie i chcą przyjąć dużo wiecej ludzi a wakacje nie różnią się niczym od tych rok temu a nawet jest lepiej bo mniejsze obłożenie w hotelu i ceny niższe. Ludzie ktorzy zostali w kraju w te wakacje usłyszą o tym od swoich znajomych i polecą na wczasy na jesień/wiosnę/lato

- Na lotnisku na 7 lecących samolotów 5 podstawiało tui dla swoich klientów. W hotelu i w miescie tez wiekszosc autobusów od tui

- Tui obsługuje pasażerów z wielu bogatszych krajów ktorzy bez problemu beda mogli sobie pozwolic na wakacje w zimie nawet jezeli byli juz na jednych w lecie. Szczególnie niemcy ktorzy zostajac na wakacje w kraju zatesknia za palmami i słońcem

- Na lotniskach zero problemow spowodowanych wirusem

- Ludzie mają już w dupie covid i nie odpuszczą sobie wyjazdu na urlop przez to zwlaszcza, ze tak jak pisalem hotele chca i moga przyjac wiecej gosci a wakacje niczym sie nie roznia od tych rok temu

- Tui straciło 1.5b w 3 miesiące jednak gielda nie zareagowala paniką

Dlatego uwazam, ze tui w cenie 3.5 euro to dobry interes. Tui 2 lata temu w tym samym czasie kosztowalo 20euro. Na wykresie widac, ze trend byl wzrostowy co roku do sierpnia a pozniej spadek do kolejnych wakacji. Uwazam ze w tym roku nastapi odwrocenie tego trendu i czekają go wzrosty a już na pewno ogromne w przyszłe wakacje bo Ci wszyscy, ktorzy jednak jeszcze zostana w domu w tym roku na pewno w przyszlym polecą bo po wirusie juz nie bedzie sladu.

Wszystkich chetnych dowiedizec sie jak to sie potoczy zawolam jezeli zaplusują jak juz bede szedl do banku z walizką po pieniadze xD

A i bym zapomniał. Moglbym tu wrzucic jakiegoś reflinka do tej strony z giełdą i zarobić na tym pewnie wiecej niz na tym tui ale trzeba być kretynem zeby sprzedawać skan swoich dokumentów za 10euro xD
I jak ktos wrzuci tu ten link to dostanie w paszcze

#poteznyinwestor #gielda
C.....a - Tldr: kupuję akcje tui za caly hajs z gieldy po 3.5 euro sztuka i jak chces...

źródło: comment_1597416856Kl7PmZHExefCaY9bDSpSej.jpg

Pobierz
  • 84
@Czachaaa:

wykopowi eksperci odradzaja ta inwestycje xD

Rzeczywiście to jest przekonujące patrząc na to że wykopowi eksperci przewidywali już: Zamknięcie miast przez wojsko (info od kochanki kolegi szwagra która pracuje w ministerstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), drugie WŁOCHY, śmierć całej ludzkości na covid-19, wielki głód (wykupowanie drożdży i papieru), anarchie, wygraną Trzaskowskiego, 3 wojnę światową (Iran-USA), 3 wojnę światową (siostra Kima miała rozsadzić świat głowicami
@Czachaaa: Aż zerknąłem w ich raporty. Jak dla mnie mega ryzyko nawet biorąc pod uwagę wsparcie, które dostali od rzadu. Nie wiem tez czy to jest spółka typu „too big to fall”, bo aż tak się nie znam.

Ale jak nie będzie upadłości to zysk powinien być i to pewnie spory.

Niemniej twoja analiza idealnie wpisuje się w ten filmik z reddit o inwestycjach w linie lotnicze xD
@pijekubusplay: @Czachaaa: a co jeśli Tui upadnie? Wątpię, żeby Niemcy pompowali w to kasę, bo to nie jest np. Bank. Zresztą czy biuro podróży na jakąś infrastrukturę, mienie? Jak upadnie to.powstsnie nowe, co miałoby przemawiać za ratowaniem i pomoca rządowa. A druga fala covidu może.ich wykończyć.