Wpis z mikrobloga

Tldr: kupuję akcje tui za caly hajs z gieldy po 3.5 euro sztuka i jak chcesz wiedziec ile zarobie to zaplusuj a cie zawolam

Witam państwa serdecznie i spieszę z raportem na temat kolejnego genialnego posunięcia. Jako że gielda pozwoliła mi już odłożyć trochę zarobionych funduszy pora na ULTIMATE MOVEMENT!

Aby zrobić rekonesans do tego ruchu #!$%@?łem się specjalnie na wakacje all ekskluziw ZAGRANICĘ! xD
Koniec #!$%@? się i zaglądania na polską giełdę co 20minut czy aby znów akcjonariusze nie spanikowali bo firma ogłosiła 500% wiecej zyskubniz w zeszlym roku, więc trzeba szybko sprzedawać jej akcje za bezcen xD

Do rzeczy:
Na ZAGRANICZNEJ gieldzie papierów wartościowych (niemieckiej) kurs spółki TUI Travel wlasnie przekracza granicę 3.5 euro spadając w dół. W tym momencie pojawiam się ja!
Oficjalnie informuję, że cały mój giełdowy majątek w postaci 13 000zł inwestuję w akcje TUI.
kupuję po kursie 3.5 za kwotę 7000zł a resztę będę dokupywał w trakcie.

Co mnie so tego sklonilo zapytacie?

- Glownym motorem napedowym jest to, ze wykopowi eksperci odradzaja ta inwestycje xD

- Największy na świecie przewoźnik turystyczny w którego niemcy wpompują ogromne pieniądze bo to ich produkt znany na całym świecie

- Branża wakacyjna ma się bardzo dobrze. Wlasnie wróciłem z rekonesansu xD i hotele są w stanie i chcą przyjąć dużo wiecej ludzi a wakacje nie różnią się niczym od tych rok temu a nawet jest lepiej bo mniejsze obłożenie w hotelu i ceny niższe. Ludzie ktorzy zostali w kraju w te wakacje usłyszą o tym od swoich znajomych i polecą na wczasy na jesień/wiosnę/lato

- Na lotnisku na 7 lecących samolotów 5 podstawiało tui dla swoich klientów. W hotelu i w miescie tez wiekszosc autobusów od tui

- Tui obsługuje pasażerów z wielu bogatszych krajów ktorzy bez problemu beda mogli sobie pozwolic na wakacje w zimie nawet jezeli byli juz na jednych w lecie. Szczególnie niemcy ktorzy zostajac na wakacje w kraju zatesknia za palmami i słońcem

- Na lotniskach zero problemow spowodowanych wirusem

- Ludzie mają już w dupie covid i nie odpuszczą sobie wyjazdu na urlop przez to zwlaszcza, ze tak jak pisalem hotele chca i moga przyjac wiecej gosci a wakacje niczym sie nie roznia od tych rok temu

- Tui straciło 1.5b w 3 miesiące jednak gielda nie zareagowala paniką

Dlatego uwazam, ze tui w cenie 3.5 euro to dobry interes. Tui 2 lata temu w tym samym czasie kosztowalo 20euro. Na wykresie widac, ze trend byl wzrostowy co roku do sierpnia a pozniej spadek do kolejnych wakacji. Uwazam ze w tym roku nastapi odwrocenie tego trendu i czekają go wzrosty a już na pewno ogromne w przyszłe wakacje bo Ci wszyscy, ktorzy jednak jeszcze zostana w domu w tym roku na pewno w przyszlym polecą bo po wirusie juz nie bedzie sladu.

Wszystkich chetnych dowiedizec sie jak to sie potoczy zawolam jezeli zaplusują jak juz bede szedl do banku z walizką po pieniadze xD

A i bym zapomniał. Moglbym tu wrzucic jakiegoś reflinka do tej strony z giełdą i zarobić na tym pewnie wiecej niz na tym tui ale trzeba być kretynem zeby sprzedawać skan swoich dokumentów za 10euro xD
I jak ktos wrzuci tu ten link to dostanie w paszcze

#poteznyinwestor #gielda
Pobierz C.....a - Tldr: kupuję akcje tui za caly hajs z gieldy po 3.5 euro sztuka i jak chces...
źródło: comment_1597416856Kl7PmZHExefCaY9bDSpSej.jpg
  • 84
@Czachaaa: Spoko ale w razie niepowodzenia trochę szkoda. A zwiekszasz mocno ryzyko pakujac wszystko w 1 spółkę gdzie ryzyko upadku spowodu covidu jednak trzeba brać pod uwagę. A z drugiej strony to nie jest Bitcoin, żeby miało urosnąć 100000%
@miki4ever: ja w samoloty sie nie pakuje bo o ile kraje turystyczne nie zawiesza połączeń przez covid bo z tego zyją to o tyle inne państwa mogą takie restrykcje wprowadzić i już linie lotnicze stoją bo tracą wiele kierunków. Ale jezeli tak sie nie stanie to tez bedzie spory pieniadz :D

No i ogolnie to jest ten moment o ktorym zawsze wszyscy mowiaczyli: kupuj gdy inni sie boją i są spore
@ZaplutyKarzelReakcji: Dlatego duzo tego TUI nie kupowalem. Z drugiej strony, Niemcy nie pozwola na upadek kolejnej firmy turystycznej i beda ich utrzymywac. Co do linii lotniczych, to Air Canada czy Air China to dla mnie pewniak do odbicia sie. Nikt nie pozwoli im upasc, a w konuc ludzie zaczna znowu latac. Tak samo jak Ryanair, ktory juz mam prawie 10% na plusie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: Wpompują jak wpompowali w condora (niemieckie linie lotnicze) ktore przez covid malo co nie upadly. To jest dobre w niemieckim rzadzie, że oni nie dadza umrzeć swoim spółkom. To jest ich narodowy patryjotyzm.
Oficjalnie informuję, że cały mój giełdowy majątek w postaci 13 000zł inwestuję w akcje TUI.

kupuję po kursie 3.5 za kwotę 7000zł a resztę będę dokupywał w trakcie.


@Czachaaa: przy takim wolumenie możesz sobie.