Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że prawdopodobnie jesteście homofobami? Wystarczy, że nie popieracie adopcji dzieci przez nienormatywnoseksualnych. Możesz zgadzać legalne zwiazki i reagować na p-----c, ale w oczach aktywistów LGBT nadal jesteś łysym naziolem.
#bekazlewactwa #lgbt #homoseksualizm #dzieci
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noitakto czy ty myślisz, że w domach dziecka tysiące zdrowych dzieci czeka na adopcje i czeka dlatego, że nikt ich nie chce? No to źle myślisz. Chętnych na adopcje jest więcej niż dzieci (do określonego wieku). Cała masa ma nieuregulowaną sytuacje prawną. Niestety nikt nie adoptuje 14 latka z FAS i innymi dysfunkcjami. Myślisz, że nagle pary homoseksualne będą chciały zajmować się dziećmi z dysfunkcjami? Bo na różowe bobaski chętnych jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemnienie: Nie obejmują bo nie muszą, wnioski o ogólnej populacji można na przykładzie odpowiednio dużej grupy tej populacji. Na tej samej zasadzie ankiety przedwyborcze nie pytają wszystkich wyborców.

Ssaki potrzebują matek.

Potrzebne źródło.
  • Odpowiedz
@agataen:

na różowe bobaski chętnych jest za dużo i nawet jakby zezwolili na adopcje homo to pierwszeństwo mają tak czy siak małżeństwa hetero

Zaraz by sié podniósł raban, ze dyskryminacja i nie ma równości.
  • Odpowiedz
No tak, bo pary hetero walą drzwiami i oknami żeby te chore dzieciaki adoptować.

A ty skąd wiedziałaś że jesteś gotowa na dziecko? Nie było ci wygodniej bez? Pewnie było ale przedłożyłaś coś kosztem wychowania potomka. Może ci ludzie też czują taką potrzebę, może stwierdzają że są gotowi wychować małego człowieka razem z partnerem którego kochają. Kim jesteś żeby oceniać czy mogą tą potrzebę spełnić czy nie. Co gdyby ukryć ten związek
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Nienienie, pisałeś w poprzednim komentarzu, że się nie zgadzasz na adopcję przez pary homoseksualne „bo nie”. Biologicznie nie mamy też naturalnej zdolności do samodzielnego leczenia raka (samym organizmem). I co z tego? Nie widzę związku pomiędzy tym, że geje w przyrodzie nie mogą mieć dzieci, a ich prawem do adoptowania dzieci. Wiesz co jeszcze jest nienaturalne dla człowieka? Latanie. I generalnie większość rzeczy, które ludzkość wymyśliła, odkąd wyszliśmy z
  • Odpowiedz
@noitakto a ja nie jestem przeciwnikiem adopcji homo. Jestem po prostu realistą. Są dzieci nieatrakcyjne adopcyjne, jakkolwiek źle to nie brzmi, i można nawet zezwolić psom na adopcje a i tak prawdopodobnie będą gniły w domu dziecka :/
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Ty związek widzisz, ale nie powiesz jaki, natomiast jedyny konkretny twój argument to „nie bo nie”. Jak ten słynny polski somsiad. Myślę, że ty i tobie podobni to anachronizm. Przeminiecie, tak jak lokomotywy parowe. Szkoda, że przez wasz tępy upór ucierpią niewinni. No ale trudno.
  • Odpowiedz
@Wodolanka: o ty franco, ad personam jedziesz? Nie, nie miałam depresji poporodowej, ale poród i IV trymestr dały mi w kość. Nie, ojciec duzo pracuje, ale wolny czas spędza w 100% ze swoim dzieckiem. Przyłóż sie mocniej stalkowania, jak wyciagasz takie rzeczy.
@noitakto: dalam już na to argumenty, ale ciebie nie przekonuja. Pozyjemy, zobaczymy. Ja juz nie ufam aktywistom LGBT a takich ludzi po aktualnych akcjach będzie wiecej.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Nie no, argument „bo prawo natury” to nie jest argument. No ale tak, pożyjemy, zobaczymy. Wiesz, tylko szkoda mi tych dzieci trochę, takich jak twoje, że będziesz w nie przelewać swój zabobon. Później lata terapii są potrzebne, żeby być normalnym. Ale jak rodzący się reżim upadnie, to pewnie i edukacja się zmieni, a póki co - miłego dnia.
  • Odpowiedz
@noitakto: od moich dzieci, to się odpimpaj. Znów to postępowe myślenie, takie nie do końca tolerancyjne, bo jak tolerować to lewaków. Lewacy nie muszą nikogo tolerować i to się potwierdza za każdym razem.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Na razie to do twoich dzieci się przypimpajowuje Kościół z całą swoją popieprzoną doktryną i sporymi grzeszkami za pazuchą. Mam nadzieję, że na ten problem, realny tym razem, bacznie patrzysz krytycznym okiem. A co do tolerancji - geje nikomu krzywdy nie chcą robić. To ich przeciwnicy, prawactwo, marzy o białej, katolickiej Polsce, w której nie wszyscy mają równe prawa.
  • Odpowiedz