Wpis z mikrobloga

@noitakto: ilu znasz homo gotowych się podjąc opieki nad dzieckiem z FAS, ZD, padaczką lub wachlarzem innych zaburzen, które mają takie dzieci? To jest slogan - każdy chce zdrowe dziecko a nie trudzenie sie z chorym, zwlaszcza osoba, która skupia sie glownie na sobie (a to czesto charakteryzuje homo).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ciemnienie:

najlepszym środowiskiem dla dziecka jest zdrowa i stabilna rodzina, gdzie zachowane są role męskie i żeńskie

Potrzebne źródło, badania z Holandii i Stanów nie wykazują że dzieci wychowywane przez pary jednopłciowe się gorzej rozwijają.

Maleńkie dziecko szczególnie potrzebuje opieki i czułosci matki.

To może mieć czułość dwóch matek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoby nienormatywne są często niestabilne emocjonalnie, chorują psychicznie.

No i? Przed adopcja i tak
@ciemnienie: No nie no, nie będę studiował twoich komentarzy po to, żeby uzyskać odpowiedź na pytanie, na które odpowiedź brzmi „tak” lub „nie”. Szybciej by ci było to napisać, ale cóż ¯_(ツ)_/¯
No tak czy inaczej rozumiem, że się nie zgadzasz na taką adopcję i gotów jestem bez czytania twoich wpisów założyć się o pięć dych, że nie zgadzasz się ze względów ideologicznych.
@noitakto: jak osoba, która nie ma naturalnej możliwości do posiadania dzieci z kimś tej samej płci, ma do tego prawo? Nie ma nawet biologicznej racji na to. To byłby co najwyżej przywilej posiadania dzieci.
Przypiąłeś mi łatkę katolika, a ja nie jestem katolikiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciemnienie:

nie będę dyskutować na ten temat. Nie zgadzam się i koniec

Nie zdarza ci się zbyt częste dyskutować prawda?

jak osoba, która nie ma naturalnej możliwości do posiadania dzieci z kimś tej samej płci, ma do tego prawo? Nie ma nawet biologicznej racji na to. To byłby co najwyżej przywilej posiadania dzieci.

Właśnie po to stosujemy różne rozwiązania by nie być ograniczonym do tego z czym się rodzimy. Czy to
@Ptrg: zwykle nikt nie jest w stanie przekonać mnie do swoich racji, a od kiedy jestem mamą i widzę czego potrzebuje dziecko i jak to wpływa na jego dobrostan, twardo sprzeciwiam się omawianej adopcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemnienie: No trudno cie przekonać do swojej racji skoro w momencie w którym widzisz argumenty drugiej strony kończysz dyskusje XD

a od kiedy jestem mamą i widzę czego potrzebuje dziecko i jak to wpływa na jego dobrostan,

Czym jest argument anegdotyczny?
@Ptrg: twierdzisz, że kobieta, która urodziła, zajmuje się i troszczy od pierwszych chwil życia, karmi mlekiem produkowanym we własnym ciele, spędza godziny tuląc do piersi, jest na każde jego wezwanie, nie ma pojęcia czego potrzebuje maleńkie dziecko?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemnienie: Nigdzie tak nie twierdzę, wiesz co potrzebuje twoje dziecko, nie masz za to żadnych podstaw do twierdzenia, że takie same wymagania ma każde dziecko/ich większość lub że te dzieci będą się bez tego rozwijały nieprawidłowo. Nie masz również żadnych podstaw to stwierdzenia czy może da się te potrzeby zapewnić w lepszy sposób.