Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@JanuszKrzywonos: nie katolik here ale uprawiasz tu chyba najbardziej prymitywna forma manipulacji. Do takiej postaci da się wyabstrahowac absolutnie wszystko. Po co ludzie uprawiają sex skoro to tylko wkładanie mięsa w mięso. Polecam ogarnąć jak działa kultura xD
  • Odpowiedz
A korzysta ktoś z tego wersetu? Jak nie to co cie boli.


@Pesa_elf: Tak, np. pracownik Ikea ostatnio, była afera na całą Polskę i kościelne władze wzięły go w obronę.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: tak, korzysta. były pracownik sklepu ikea, ale państwo wyznaniowe szkaluje menedżerkę i targa ją po sądach bo jak to tak można zwolnić pracownika który nie chce być częścią zespołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Kiedy ostatni raz wypowiadał się w TVP jakiś polski duchowny muzułmański? A transmisje mszy świętych czy wypowiedzi w programach informacyjnych osób z kościoła w telewizji publicznej regularne.. Także porównanie z dupy.
  • Odpowiedz
@R187: A pokaż mi % wyznawców w kraju czy są znaczący. Są Tatarzy którzy żyją wieki i nie bawią się w agitacje. #!$%@?ś sobie jeden cytat z biblii i sie czepasz.
  • Odpowiedz
Moje uczucia obraża to, że w każdym chrześcijańskim kościele w Polsce leży książka uznawana za świętą, w której zapisano poniższe słowa. Nawoływanie do zabijania homoseksualistów. Moim zdaniem powinny zostać wyciągnięte konsekwencje prawne.


@R187: Ale hehe, wiesz... To tylko Stary Testament, a chrześcijanie to Nowy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: Głupiś jak but, bo to Stary Testament. Teraz pokaż mi chociaż jeden przypadek zabicia pary gejów za uprawianie seksu w Polsce.
  • Odpowiedz